Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert talalkozik velem igy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert talalkozik velem igy, hogy szinte bizonyit, hogy egyutt vagyunk?

Figyelt kérdés

Mikor var a munka elött , mivel friss a kapcsolat megkertem ne jöjjön be az epuletbe, ( elöször beszaladt hogy Szia dragam !! , a kollegak neztek ki ez )

Következö alkalommal nem jött be de ahogy közeledem az autó fele rögtön kipattan , hogy szia dragam es ölel meg puszil ( megvarhatna hogy beuljek es megpuszilhatna ott )

Tudja hogy a kollegak latnak az ablakból mert mondtam neki

Mikor hazahoz akkor is úgy akar elköszönni hogy kipattan az autóból es megölel , hadd lassak a szomszedaim

Hirtelen ha kavezni megyunk varatlan nekem esik es megcsóokol mint aki mutogatni akarja hogy ime növel van

Gondolkodom hogy mit es kinek bizonyit

Kezdem gyulölni , hogy kihasznál



2019. jan. 20. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy...
2019. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál bele, hogy ez neki természetes és ő ezt gondolja alapnak?
2019. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mutatkozni akar velem , dicsekedni
2019. jan. 20. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, hogyne... A szemétláda! Szerintem még most szakíts vele. Had találjon egy értelmes csajt, aki értékeli, ha a pasi körülrajongja.
2019. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha para, akkor hagyd ott...
2019. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, hogy ha valamire megkérem, hogy ne tegye, mégis csinálja.
2019. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább mutatkozzon és vállalja fel a kapcsolatotokat, mint hogy titkolni kelljen az egészet. Ő lehet ilyen, vele kéne megbeszélned, nem kiírni ezt a bugyuta kérdést. Ha meg szégyenled akkor meg hagyd ott, ahogy már mondták és kész.
2019. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!