Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan vennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vennétek egy olyan lányt aki úgy találkozik veletek, hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Tegyük fel sétán és beszélgetésen kívül nem csináltok semmit. És aztán szakít a fickóval.

Nem tartanátok komolytalannak, ha egyébként nem csinál ilyet?


2019. febr. 26. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem házas, nincs gyerek......akkor miert ne, szabad, mint a madár!
2019. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kezdenék ilyennel, soha nem tettem. Bár, ahogy öregszem, egy szexre talán, de kapcsolatra nem.
2019. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is komolytalan és hasonlóan nem veszem komolyan az olyan férfiakat, akik ismerkedni szeretnének és kapcsolatban-házasságban vannak.34N.
2019. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Nőként én azt mondom, hogy semmi kivetnivalót nem találok abban, ha valaki egy ellenkező nemű emberrel tölt együtt időt, és közben párkapcsolatban él. Rendszeresen járok össze egy sráccal, beszélgetünk, kávézunk, évekig együtt dolgoztunk. Nekem is barátom, meg a páromnak is, ő sörözni szokta elcsalni magával.


Ha egy ilyen szituból ki tud alakulni valami, akkor az a párkapcsolat már eleve halott. Ilyen esetben sem tartom tisztességtelennek, ha a lány szakít a párjával, és csak utána kezd közös dologba a másik sráccal. Tisztességtelen az lenne, ha nem szakítana, és egyszerre kavarna mind a kettővel.

2019. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Én a magam részéről maximum baráti találkozót tudnék elképzelni, randit semmi esetre sem. De eleve nem szerencsés, ha egy férfi és nő kettesben találkoznak, ha az egyiknek (vagy mindkettőnek) kapcsolata van. Ez már eleve gyanús, félreérthető és rossz irányba vezethet, jobb kerülni az ilyen helyzeteket.


Nem komolytalannak nevezném a kérdésben szereplő nőt, hanem inkább tisztességtelennek, ha egyértelműen ismerkedési célból találkozott velem, és a találkozó után azért szakítana, hogy utána majd velem összejöjjön. Én az ilyen játékokban nem vagyok partner, az egyik kapcsolatból a másikba liánozást nem szeretem, tisztességtelennek tartom. Ha valaki elégedetlen a jelenlegi kapcsolatával, akkor vagy javítsa meg, vagy zárja le korrekten, aztán ha túltette magát rajta, lehet újra ismerkedni.

2019. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem baráti a találkozó akkor nem veszem komolyan, utolsó kis ribiknek tartom az ilyen liánozókat.
2019. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
A találkozással nincs probléma, ha nem lép át egy határt. De, ha kapcsolatban már keresi a következő jelöltet, az gáz. Nem tudnám komolyan venni.
2019. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
randizni akar, vagy csak barátkozni és lógni?
2019. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már alapból gyanús ha egy kapcsolatban lévő nő más pasikkal van. Az a nő már váltáson gondolkozik. Csak tudjátok....addig nem engedi el az egyiket míg nincs másik ;)
2019. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a leirtak alapján az jön le, hogy a csaj a találkozók alkalmával elkezdett kötődni, de a szakitásig nem lépte át azt a bizonyos határt. Gyanitom a kapcsolata amúgy sem volt jó és mérlegelt, majd döntött, hogy ad egy esélyt az egésznek.


29n

2019. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!