Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődik meg a nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődik meg a nő ha elutasításod után te nem akarsz vele tartani baráti kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A kolléganőmmel párkapcsolatban akartam lenni. Hosszú kapcsolatának tavaly lett vége (18 év). Szerintem egyik barátjával összejött mivel napi szinten várja a telefonhívását ugyanabban az órában a munkahelyen. Elhívtam kávéra, moziba legutobb pedig egy koncertre. Bizonytalan választ adott legtöbbször. Ma megkérdeztem miért is törödik velem. Azt mondta, hogy mert kedvel. Gondolom csak barátként. Valahányszor távolodni próbálok tőle megsértődik. Miért van ez?

2019. máj. 20. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a B terv, azért. Hanyagold, kár pazarolni az idődet rá.
2019. máj. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy lehetséges "B" tervként tekint rád. Biztos jót teszel az önbizalmának. Hanyagolnám
2019. máj. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,csak másodhegedűsnek akar.
2019. máj. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ez egy hülye manipulátor.
2019. máj. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!