Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pároddal az ismerkedésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal az ismerkedésetek zökkenőmentesen alakult, vagy akadtak közben felmerülő és leküzdhető problémák, akadályok? Szerintetek az első problémánál el kell dobni egy ismerkedést?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h szerintetek baljósnak számít-e, ha ismerkedés alatt akadályokba ütköznek az ismerkedő felek, illetve szerintetek mennyiben számít, ha a problémák tudatos felismerése ellenére mégis teljes mértékben toleránsak egymással, mindent meg tudnak beszélni és ragaszkodnak egymáshoz..
2019. máj. 22. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

A nem felszínes embereknék ez általában ilyen. Kiütköznek a különbségek s egyre inkább megtanulják a feleknegymást s magukat gyakorlás során.

Ez ilyen szuperbölcsi szint, amit írtál.

2019. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy barátnőm elmesélte, hogy ismerkedik egy pasival, egész helyes volt, csak egy kicsit gyors volt, hamar akart találkozni. A csaj meg lekoptatta, mondván ebből nem lesz semmi jó. A srác irogatott neki egy darabig, aztán feladta. Aztán összejött egy távoli ismerősünkkel, aki elmesélte milyen a kapcsolatuk, akkor még nem tudtuk ki a fiú, aztán muratott róla képet. Azt hiszem megbánta a barátnőm, hogy elhajtotta :/
2019. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fruzs33 ***** válasza:
60%

Voltak benne problémák,de egymásért megoldottuk.

9 hónapja vagyunk együtt.

2019. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az attól függ, milyen a probléma. Ha pl a pasinak van egy gyereke az előző kapcsolatából, az nem gond. De ha az exe egy futóbolond, az már igen.
2019. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LazyJones ***** válasza:
60%
Mi megismerkedésünkkor eléggé el voltunk havazva, sosem tudtunk találkozni, beszélni, nagy volt a stressz és a depis időszak. Kivártuk, túléltük azt a sacc 3 hónapot, azóta együtt vagyunk, másfél éve. Nagy a boldogság.
2019. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk az elején az anyagiakat illetően voltak hatalmas látásmódbeli különbségek. Nagyjából ugyanannyit kerestünk, mégis nekem milliós megtakarításom volt, neki pedig, mikor hirtelen 80 ezer forintra let volna szüksége, annyi se volt. Fogalma nem volt az árakról, csak levette a polcról, ami kellett, akkor is, ha egy megállóval arrébb sokkal olcsóbban megkaphatta volna – erről fogalma sem volt, sosem volt abban a boltban, mert minek, ha a sarkon is megveheti. Néhány hónap után én majdnem feladtam, rettenetesen zavart, hogy hónap végén nincs pénze, de fizetéskor epret vesz januárban. Aztán elkezdtünk dolgozni ezen, és mostanra, 4 év után hatalmas a változás. Kicsit én is lazább lettem, ő pedig már nem szórja el a pénzét mindenre, amit csak meglát. Szokta is néha mondani, hogy hálás nekem, amiért megtanítottam bánni a pénzzel. De ha az elején majdnem hagytam az egészet a francba.
2019. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egyszer találkoztam egy férfival, olyan volt szinte, mintha egymás másik felét találtuk volna meg. Egy bökkenő volt, özvegy volt két kiskamasz gyerekkel. Azt hittem, nekem leküzdhető akadály, de nem volt az, két év múlva külön mentünk.

Én azt mondom, hogy túl nagy kompromisszummal nem szabad elkezdeni egy kapcsolatot.

2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!