Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Érdekelne a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Érdekelne a véleményetek a barátság exrtákkal kapcsolatról egy sráccal?

Figyelt kérdés

Amolyan közvélemény kutatást tartanék csak úgy érdeklődésből. Én 24 éves vagyok, nemrég ért véget egy 6 éves kapcsolat, és nagyon hiányzik a női társaság, csak érzelmi szinten nem állnék készen egy kapcsolatra. Mivel az egyéjszakást nem szeretem, ezért nálam egy barátság exrtákkal talán működne is.

A kérdésem annyi lenne, a lányok\nők mennyire osztanák ezt a "kapcsolati formát" illetve szerintetek összejöhetne e?

Hallottam már olyat aki azt mondta igen, de volt olyan is, aki azt mondta hogy nem, a nők letöbbsége nem szereti a barátság exrtákkalt. Szóval érdekelne a véleményetek. :)



2019. máj. 23. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

1. Ha nem nézel ki jól, úgysem találsz nőt "extrákra".

2. Ha jól nézel ki, és találsz, a csaj előbb-utóbb többet fog akarni "barátság extrákkal" dolognál.

2019. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az elmúlt 10 évben csak ilyenek voltak-vannak. Én imádom ezt igy. Most 3 lánnyal kavarok "igy". Ebből ketten ismerik egymást és tudják is.

Mindenkinek tutti ez igy és kész. Nem telepedünk egymásra és nem is kcsingatunk mások felé.

Viszont órákat szeretkezünk. És ha ereszd el a hajam rájön valamelyikre, nyugodtan atomra ihatják magukat mellettem, mert tudják alapból, hogy semmi bajuk nem lehet lerészegedve :-) velem. Ja, én nem iszom :-)

2019. máj. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
1-es jól írja; kényelmes. És tegyük mindjárt hozzá, semmi kényelmes dolog nincs az ember életében, amiért később ne kéne aránytalanul súlyos árat megfizetnie. A barátság extrákkal sem.
2019. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyenlőre nem találtam ilyen lányt. A szex és az együttlét hiányzik, tehát nemcsak a szex, hanem hogy itt ott programokat szervezve akár együtt legyünk.
2019. máj. 24. 20:52
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nő vagyok, ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy nincs senki, de már nagyon hiányzik a szex, inkább összejönnék vkivel egy éjszakára, mint ez a "barátság extrákkal" dolog... ott tudjuk mindketten, hogy miért akarjuk, megtörténik a dolog, mindketten megyünk a magunk dolgára. De egyelőre még szingliként sem érzem így... ameddig nem érzem a szexmentességet idegőrlőnek, addig inkább várok egy normális párkapcsolatra. Szerintem egy ilyen szexkapcsolattal csak a gond van, jobban belemegy az ember lelkileg is, aztán simán elkezdhet valamelyik többet érezni a másik iránt, annak meg sokszor sírás a vége.
2019. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

#15 bocsi

A szexmentességed miatt a külvilág felé sokkal hamarabb vagy idegörlő, amit te még !!! észre sem veszel :-)

Bocsi de igy van mindenkinél.

2019. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyomi lúzer vagy! Ilyet csak az tud összehozni aki amúgy bárkit képes felszedni kapcsolatra is. Totál elborult agyú vagy ha azt hiszed hogy ehhez nem kell nyújtanod semmit és elég ehhez pusztán a kicsi kukid...
2019. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem mennék bele ilyen szex kapcsolatban. Mi értelme lenne? Csak időpazarlás. Mivel nem vagyok állat, ezért bírom tűrtőztetni az "ösztöneimet". Inkább egyedül vagyok, minthogy belemenjek egy megalázó, semmire nem vezető kapcsolatban.
2019. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%

A "barátság extrákkal" semmi több, mint legalizálni a léha életet. Olyan ez mint a fogyasztó porok és tabletták. Munka és belefektetett energia nélküli ingyen siker.


Egy igényes, önmagát megbecsülő lány/nő sosem menne bele egy ilyen szituba, mert így nem több mint egy ürítő csésze. Ja, hogy neki is kell a szex? Kínos, de akkor sem több mint egy ürítő csésze. Sőt, a lehető legrosszabb reklám a női nemnek, mivel már lassan az az elfogadott sztereotípia, hogy a nők csak egy bszógépek, köszönhetően a női nem bizonyos rétegének.

2019. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!