Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főként a Lányoktól kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a Lányoktól kérdezem: Szerintetek mennyi időt adjon egy férfi a nőnek hogy eldöntse: Akar-e több lenni -mint csak barát? ( 30-as ffi vagyok)

Figyelt kérdés
Mennyi az ideális együtt-járás -ismerkedés ideje? Szerintem kb. 2-3 hónap max, ez kb. 10-20 randi. Érdemes még 3-4 hónap után is barátkozni? Én és a férfi társaim mindig csalódtunk, amikor a nő még 3 hónap után sem akart semmit szexuálisan.

2019. máj. 26. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Ember... ha te kapcsolat céljából ismerkedsz valakivel és már tudod, jóval rövidebb időn belül, hogy akarod a másikat, akkor ugyan ezt fordítva is nyugodtan feltételezd (persze tudja a másik, hogy mi célból ismerkedtek). Ha tiszta a helyzet és nem akar mondjuk egy hónapon belül, akkor nem fog akarni 3 hónapon túl sem, aztán csak te kullogsz tova rossz szájízzel.

Ui.: párkapcsolatban is lehet randizni.

Bocs, hogy hapsiként írtam.

32/f

2019. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de nem értem a kérdést. Ha randizol valakivel, az nem barátkozás. Ha barátkozol, az nem randizás.
2019. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy kicsit zavaros lett. Most kapcsolatot akar-e, vagy szexet? Ha valaki nem barátkozni akar, akkor randiztok, ez egyértelmű. Ott meg kiderül, hogy lesz-e kapcsolat. Ha lesz kapcsolat, nyilván lesz szex is.
2019. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a nők hintik azt a hamis dumát, hogy barátkozzunk, aztán majd meglátjuk mi lesz alapon!!! Pont ettől ideg sok haverom és én is. Miért nem mondja meg az elején? : nem jössz be ne haragudj! Ők lenézik és elítélik azt a férfit, aki relatíve hamar szexelni akar, de ők is azt akarják, hamar, ha vonzó a partner ez egy szemét kettős mérce.
2019. máj. 26. 11:57
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Mert megakarják próbálni ha nem teszik nem fogják kideriteni,hogy működne e-. Ha nem legalább,mi t embert nem veszít el. 25N

Nekem leghosszabb 6hónapos ismerkedés volt mire hívatalos lett.

2019. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

"De a nők hintik azt a hamis dumát, hogy barátkozzunk, aztán majd meglátjuk mi lesz alapon!!!"

Megmondod szépen, hogy nem barátkozol, hanem randizol, ami szexkapcsolatra, normál kapcsolatra, házasságra, golden retriverre fut ki, az egyetlen dolog pedig amit megláttok, az az, hogy ő most erre szándéka szerint ad egy egyértelmű választ, miszerint akár e ebben részt vállalni vagy sem. Igen esetén alakultok, nem vagy mellébeszélés esetén megköszönöd az idejét, majd továbbállsz. Nehogy azt hidd, hogy ezeknek kell könyörögni.

32/f

2019. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6/6-nak . ez a jó válasz. érdekes a nők nem írtak.
2019. máj. 26. 12:21
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Én csak olyannal randizok, akiben valami megfog, el tudok képzelni többet is vele, mint barátság. Második randi után már azért egyértelmű szokott lenni, hogy mit akarok, ha bizonytalan vagyok, akkor van harmadik, de ez ritka.

Időben ez olyan 1-2 hónap maximum.

2019. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35n lemaradt
2019. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem csak 1 kapcsolatom volt eddig, ami úgy startolt, hogy kölcsönösen nem érdeklődtünk a másik iránt, csak mint barátok startoltunk.

Kellett kb, 1,5 hónap mire én realizáltam, hogy nekem ez a férfi már többet jelent. (minden héten átlag 2-3x találkoztunk, futottunk össze)

És még további 2,5 hónap volt kb. mire eljutottunk a járásig. De ez egy olyan rajt volt, ahol egyikünk sem gondolta az elején, hogy ebből több is lesz.

2019. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!