Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozik velem? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem? Hagyjam inkább a csajt?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt 1 hónapja csak msnen beszélünk , azóta kétszer mondtam , hogy találkozzunk , de nem volt itthon.Nem csak mindig én keresem , előfordul , hogy ő is.Holnaptól megint itthon lesz , megkérdeztem , hogy találkozunk erre, azt mondta , hogy júl 25.én majd ... azthittem hogy poén volt ,de elárulta , hogy komolyan mondta, erre irtam neki ,hogy ő rajta mulik , de én megpont 25.én megyek nyaralni 1 hétre , attól függetlenül se hiszem , hogy 4xre megkéne kérdeznem ... szórakozik csak velem ?
2010. júl. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg miért pont akkortól tudtok találkozni,ha konkrét időpontot mondott, hogy csak, akkor jó, akkor szerintem oka is van miért pont olyankor.
2010. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van neki másik pasija akiről nem tudsz vagy csak halogatja mert "nem akar megbántani":S szerintem még egyszer kérdezd meg beszéld ezt meg vele és ha ilyen marad hagyd..szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2010. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból tudom, hogy vagy szórakozik veled, hogy ezzel az önbizalmát erősítse, vagy pedig egyszerűen nem úgy tekint rád mint férfira, hanem mint egy bábura.
2010. júl. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ismertem ilyen csajt.

Fél évig beszéltünk minden nap MSN-en és arra nem volt képes, hogy találkozzunk pedig egy városban laktunk.

17 éves volt, én 19. Hülyített, hogy majd elmegyünk együtt moziba meg hasonlók na persze. Szerintem fél év után megereszthetett volna egy baráti találkát. No comment.

2010. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatnád, hogy a talpadra állsz, és válaszút elé állítod... Nekem bejött:)

A határozottság jó dolog, ne fuss utána.

Én megmondtam neki anno... Most akkor találkozunk az általam megadott időpontban vagy sem?

Ha nem, így járt... Nem keresném többet. Nincs olyan program, amit nem lehet lemondani, hogy szabaddá tegye magát, ez csak mese.

2010. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a rámenős, vagy gáz csajok csinálják igy. ( 25 L )
2010. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!