Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves férfi és 41 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi és 41 éves nő között működhet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy társkereső alkalmazáson találtunk egymásra. Elkezdtünk írogatni, beszélgetni. Facebookját is el kértem, megadta. Most ott írogatunk beszélgetünk néha, témába jött a szex is, azt mondta, hogy lefeküdne velem. Facebook-on a telefonszámát is elkértem, azt is készségesen megadta nekem első kérésre. Szimpatikus a nő a számomra, de bizonytalan vagyok, mert fiatalabbat gondolnék magamnak. Meg a környezetem családom is arra gondol abban a tudatban él, hogy nekem biztosan tőlem fiatalabb vagy csak 1-2 évvel idősebb nővel fog párkapcsolatom kialakulni, nem tudom mennyire lennének elfogadóak ha egy tőlem 10 évvel idősebb nőt mutatnék be.

Mivel érdemeltem én ezt ki az élettől, hogy csak a tőlem idősebb korosztályú nőknél vagyok "sikeres" és a fiatalabbaknál illetve a saját korosztályomnál miért nem?



2018. aug. 21. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Probaljatok meg
2018. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésedre ennyi alapján senki nem fog tudni neked válaszolni. Viszont ez a 10 év korkülönbség 30 felett már nem olyan lényeges, esetleg akkor lehet necces ha te gyereket szeretnél pár éven belül.
2018. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A fazon még nagyon fiatal felnőtt, a nőci meg menopausához közel. A fazon családot akar, a nő kifelé van a szülési időszakból.
2018. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A nőnek van egy 17 éves fia is, ami számomra nem akadály és nem gond, de a környezetem és a családom a klasszikus "iskola" szerint értelmezi a párkeresést és a párkapcsolatokat: A férfi talál magának egy tőle 4-5 évvel fiatalabb gyermektelen hajadont, járnak kicsit, aztán ha minden jól alakul összeházasodnak és családot alapítanak és lesz 1 vagy 2 közös gyerekük. Szóval ebben a tudatban élnek a családomék velem kapcsolatban is.
2018. aug. 21. 18:18
 5/13 A kérdező kommentje:

Mit lehet tenni ilyen esetben? Mi lehet a megoldás?

Folytassam? Esetleg hagyjam és keressek velem egykorút, fiatalabbat, hozzám illőbbet?

2018. aug. 21. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Keresgélj fiatalabbak között ha zavar a kora, vállalj be több nehézséget vele. Szerintem amúgy ha vonzódnak meg belsőre jól kijönnek, akkor kár kihagyni rövidtávon megéri, hosszú távon nem. Akkor az a nő is inkáb had találjon hozzá valót olyant aki úgy szereti ahogy van, legyen az vele egy korú, vagy fiatalabb. Amúgy a nő mit mond erről a korkülönbségről?Csak azért vagy vele mert ló nincs jó a szamár is? Pfff.Közeljövőben még te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, amikor vki azt latolgatja, h túl öreg vagy e hozzá!De nem kap jobbat,. akkor te is megteszed neki.
2018. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy a nő mit mond erről a korkülönbségről?"


Nem hozta szóba a korkülönbséget. Nem volt téma. Én pedig nem hozom szóba, nem akarom, megbántani és ezzel elrontani egy szépen kialakult új ismeretséget, barátságot.

2018. aug. 21. 18:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha barátnak tekinted, ezt közöld vele is és le se feküdj vele, mert más érzelmeivel játszani csúnya dolog.


Egyébként van egy most 43 éves barátnőm egy most 12 éves gyerekkel, akinek már 3 éve egy most 33 éves férfi a barátja és senki nem szólja le. Szóval embere válogatja, hogy működik-e, de a te frusztrációiddal nem valószínű.

2018. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először azon kellene elgondolkodnod, hogy boldog akarsz lenni, vagy a környezetednek és a családodnak akarsz megfelelni.
2018. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne,te sem vagy már egy mai gyerek a 31 éveddel.Bár agyilag elég gyerekes vagy,ha az a legnagyobb gondod hogy mit fog szólni anyukád és a rokonok.
2018. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!