Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, aki már 10 éve tanul nappali képzésen?

Figyelt kérdés

A tinderről megismertem egy pasit. Randiztunk is és nagyon megtetszett. Egy dolog van ami zavar, hogy már 10 éve nappalin tanul, pedig ilyenkor már szerintem illene dolgoznia. Nem azt mondom, hogy sikertelen, mert az alapképzés egy évvel tartott neki tovább a 3,5 évnél(külföldön tanult egy évet). Utána pedig elvégzett egy mesterképzést, ott csúszott egy évet, plusz most végez egy másik mesterképzést, valamennyit itt is fog csúszni. És azt mondta, hogy ha végzett itt, akkor is lehet, hogy elkezd még egy mestert.

25N



2019. jún. 5. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Ismerek pár ilyen örök diákot, akiknek annyira derogál a munka, hogy 40 évesen is nappali tagozatra járnak (természetesen a családjuk pénzén), engem viszont ez a hozzáállás az élethez zsigerből taszít.
2019. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van munkája is mellette, vagy csak szerzi a diplomákat?
2019. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy dolgozna. Nem tudok nagyon sok részletet, még csak ismerkedünk.
2019. jún. 5. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
tipikus gazdag család sarja, ameddig el fizetik neki addig olyan mint ha nyaralna, bulizgatások , k**gatás stb..
2019. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg miből él.


Általában csicskaságnak tartom, amikor egy nő már az ismerkedés legelején erről érdeklődik minden férfinál kivétel nélkül, de amikor ilyen sok negatív jel van és ennyire nem egyértelmű a helyzet kérdezz rá.


Én 26 éves koromig jártam egyetemre (össz. 7 év), de mellékes munkából és sok kis apróságból mindig volt saját bevételem, mert otthonról nem nagyon tudtak támogatni.

2019. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt minden azon áll vagy bukik, hogy mit dolgozik.

Én soha nem sértődök meg ha egy nő rákérdez, de azért jobb ha óvatosan tereled erre a témát.

Pl. elmeséled mit dolgoztál a nyáron, és aztán rákérdezel ő hol dolgozott?

2019. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!