Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja velem ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt egy lány? Ha nem érdeklem, miért nem ignorál? Ha meg érdeklem, akkor miért elutasító?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, aki nagyon furán viselkedik velem már az elejétől fogva. Sokat szemez velem és valahogy másképp néz a szemembe mint mások. Sokszor felhúzza a szemöldökét ha találkozik a pillantásunk. Vagy méylen a szemembenéz, vagy pedig pont hogy kererüli a pillantásom. Folyton zavarban van a közelemben, de nem tudom, h jó vagy rossz értelemben. Ilyeneket mond, hogy nem tudja eldönteni, h áldás vagy átok, h ismerjük egymást. Néha nagyon rideg,flegma jégkirálynő velem, máskor meg ő jön oda hozzám és bizalmas dolgokat mond el nekem. Egyszer elhívtam régebben, de egy béna kifogással lerázott, mondjuk akkor előtte egy másik lánnyal látott félreérthető helyzetben és lehetett akár féltékeny is. De most megint elhívtam és megint lepattintott. Oylan rideg tud néha lenni velem, csak azt nem értem, hogy utána miért jön oda hozzám újra meg újra beszélgetni. Ha ennyire nem bírja a búrámat, mint ahogy viselkedik velem, akkor miért keresi szinte minden nap a társaságom. Egyszerűen nem fér a fejembe. Gyakran van nagyon rossz hangulata, rengeteg lelki bajjal küzd, depressziós és elég kilátástalan helyzetben van, én próbálom jobb kedvre deríteni, de nem nagyon hagyja. Néha a kedvességemre meglepően durván reagál.
2019. jún. 5. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Vagy megkérdezed, vagy elengeded
2019. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hasonló kérdést már bőven hetekkel ezelőtt is láttam. Ha teljesen váltózatlanul flegma, bunkó veled akkor hidd el nem érdekled. Maximum élvezi a figyelmedet, hogy tetszik neked. Keress mást ő csak szórakozik.
2019. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 érdeklődő63 ***** válasza:
27%
ugyan ez a kérdéskiíró minden alkalommal. ez az agybetegsége hogy hónapok óta más helyszínnel más szereplőkkel de rengetegszer előadja ugyan azt a zavart kitalált marhaságot történetet hogy vele hideg egy csaj pedig biztos szereti meg zavarba jön egyéb ilyen agymenései vannak.a multkori verzióba még olyat írt hogy egy boltba segített egy csajnak azt neglátta az őt mindíg néző lány és elsírta magát. azt írták itt a múltkor hogy az elmegyógyintézetből írogat ez a fétise. reagálni nem érdemes rá mert azonnal belekapaszkodik aki ír választ kötekedik megmagyaráz mindíg igazat követe magának meg privát üzenetekkel bombázza. ezt jó tudni mindenkinek.
2019. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel semmilyen bolttal kapcsolatos kérsdést.
2019. jún. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!