Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, tetszik nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, tetszik nekem, próbálok udvarolni, de olykor elutasító. Sokszor megérint, de mondjuk másokat is, miért csinálja? Az elején ugyanúgy én is visszatapiztam, túl nyomulós voltam ezzel?

Figyelt kérdés

Megérintettem a derekát a felkarját, jól esett. Ha megkérdem tőle, hogy mikor én megérintem, zavarja-e az gáz?

Régebben jó poén volt, meg nem foglalkoztam úgy igazán vele, Most amióta tetszik nekem nem fogdosom, de már nem olyan közvetlen velem, meg amióta udvarolok azóta kicsit görcsös vagyok vele.


2017. jún. 13. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazért érint meg téged is, mint másokat, valószínű neki ez egy általánosan fontos kapcsolódási módja az emberekkel.

Nyilvánvaló azért nem közvetlen már veled, mert görcsös vagy és feszült a társaságában és nem tudja mire vélni. Lehet, hogy azt hiszi, valami bajod van vele.

2017. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha megszüntetne ezt a görcsölést akkor jó lehet még?

Az a baj, hogy ez olyan mint a lámpaláz, nem akarom de van, addig volt jó míg nem érdekelt és elhülyültünk...

2017. jún. 13. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje, hogy kicsit konkrétabb legyél. Szóval elmondhatnád neki, hogy nagyon tetszik neked. Ha kimondod, talán már nem fogsz annyira izgulni, meg ő is tudja, hogy mi a helyzet. Aztán vagy elutasít vagy nem, de legalább kimondtad és megkönnyebbülsz.
2017. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad ilyen kangörcsösnek lenni, hogy ha ő megfog, akkor lihegsz, hogy de jó, fogdoshatod. Ez az egyik olyan tulajdonság, ami eszméletlenül feltűnő, ha te amúgy nem vagy olyan.
2017. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem jó, már a szemembe se néz :(
2017. jún. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!