Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre lehet venni hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet venni hogyha valaki először smárol? És a rágóval mit kell kezdeni?

Figyelt kérdés
jaj tudom most hülyének néztek meg kiröhögtök de még nem smároltam és szeretném ha válaszolnátok minél többen a kérdéseimre!
2008. nov. 12. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

1.,Nem mindenképp lehet észrevenni.Első csókomnál énis agyonparáztam hogy úúúúristen elfogom rontani,pedig előtte millióan mondták,hogy jön ösztönösen.Napersze én nem nagyon hittem el,és mégiscsak.Sikerült.Az első 4-5másodpercben hagytam,hogy a barátom irányítson,aztán belemerültünk annyira,hogy percek múlva hagytuk abba.

2.,Én nem tartom jó 5letnek azt,ha a rágó a szádban van.Mondjuk van kifejezetten rágócsók(hátigen mit ki nem találnak:D)de elsőnek semmiképp sem hagynám bent a rágót.

Tanácsom:NE azon parázz,hogy most jól csinálom?Mert akkor tuti elrontod.Hanem add át magad az örömnek.A csókot nem stresszelés céljából,sokkal inkább egymás örömszerzésére találták ki;)

/pici cutte/

2008. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

szerintem igen, de már az első percben belejöhetsz, és akkor olyan mintha mindig is ment volna:)

ne aggódj. én amúgy megmondtam ez elsőnek(akiért halálosan odavoltam)mikor odajutottunk, hogy nem volt még barátom, 16 voltam, ő 22. szerintem még örült is, hogy megtaníthat.:)

ui: és nagyon jó pasi volT!

2008. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha nagyon tapasztalt a másik fél akkor lehet észreveszi, de nem kell neki elmondani és kész! :D

2: Nekem a számban maradt a rágó első csókomnál, olyan gyorsan történt h nem volt időm lenyelni. :D

2008. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

remélem sikerül de nagyon félek he amilyen béna vagyok ...na mind1..pedig egy nagyon de nagyon jó pasival lesz randim

köszi a válaszokat :D

2008. nov. 12. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akivel először csókolóztam, tapasztalt férfi volt, mégsem vette észre!!! De én elmondtam neki, és nem hitte el.

Nyugi, menni fog!!!

2008. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az első csókomnál lenyeltem a rágómat:D amúgy aranyos dolog az első csók, nincs mit szégyelni benne:) sok sok sikert:)

amúgy mikor tartós kapcsolatod lesz, nem fogsz parázni meglátod, és a rágó-s problémáid is megoldódnak...nem lesz ciki már Előtte kiköpni sem:) üdv

2008. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem mertem megmondani a barátomnak,hogy még nem csókolóztam,de ő már mondhatni tapasztalt volt,és én is nagyon bénának éreztem előtte magam,de először hagytam,hogy "vezessen" ő,aztán nekem is ment,és az első,kb. 5-10 perces volt nekem:P
2008. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
a rágóval kócold össze a fogait!
2008. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de bunkosag ragozva beszelgetni valakivel. Vagy ugy helybol in medias res?
2008. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha rosszul és először csinálja nem kell arréblökni hanem próbálj ajakozni csak! (Én ha lenne b.nőm mee fiú vok) Nem lökném arréb hanem inkább átölelném kiszállnék a szájából és ajak!

Fordítva is ha lány vagy ha fíú vagy így próbáld :D

(Sztem be jönne neki :D)

2008. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!