Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elcsábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani a főnököm főnökét?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen sajnos nagyon bolond a főnökasszonyom. 39 éves, gyerekekkel, különböző apáktól, elvált, 30 éves pasija van jelenleg, de nagy eséllyel csalja az is, úgyhogy biztos nem unatkozik otthon. Én 27 vagyok, egyedülálló. Neki van egy főnöke, aki egy 32 éves helyes pasi. Amikor a főnökasszonyom ki akart rúgni, ő volt az, aki nem engedte neki, mert már előttem is elzavart másokat és ebből elég volt. Na azóta még jobban ki nem állhat engem, hogy engem nem hagytak elküldeni. Teljesen bele van zúgva a hapsiba, mindig lohol utána, állandóan a seggében van és csak róla beszél. Ezt már a többi kolléga is mondta. Gondoltam mielőtt még munkahelyet váltanék, egy kicsit megszivatnám, hogy érezze a törődést. Szeretnék valahogy a főnöke közelébe férkőzni, flörtölni, játszani, stb. Ha vannak tippek, ötleteitek, kérlek írjátok meg :)
2019. jún. 7. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hogy aztán a főnököd főnöke is megutáljon, és rájöjjön hogy a nőnek volt igaza? :D Te sem vagy egy észlény.... Már bocs.


Mellesleg mit hiszel nem ad ez egy kissé rossz ajánló levelet, ha kiderül, hogy csak szívatásból játszmázol? Ez nagyon gyerekes szint. Ha csak nem tök más állást vállalsz akkor megúszhatod, de a személyiséged ettől nem a pozitív irányba fejlődik. És igazából nem vagy különb akkor attól a korlátolt nőtől aki téged utál, mert te magad is érzelemből cselekszel...

2019. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem sem kéne belemenned ilyen gyerekes játékokba, inkább szintet kéne lépned.
2019. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És aztán 5 év múlva megint ő lesz a főnököd egy teljesen másik cégnél.
2019. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Sok kivágott felső,és.rövid szoknya.Amùgy nehéz elcsábítani valakit,akinészre sem vesz....De látom.azért.önbizalomban nincs hiány.
2019. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tévedett a fonokasszony, mikor ki akart rúgni. Minden vagy, csak nem szakmai.
2019. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Bírom, hogy valaki 27 évesen ilyen szinten áll, mondjuk ebben az országban semmin sem csodálkozom.

"Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" - hallottál már róla, 2000 éves szöveg...

2019. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen itt tartasz, hogy egyik munkahelyről ugrálsz a másikra, és személyes ellentétek miatt hol kirúgnak, hol felmondasz. Ha nem erősen hiányszakmákban dolgozol, akkor ennek nem lesz jó vége. Egy rutinos HR-es első pillantás után dobja az önéletrajzod a kukába. Az a szerencséd, hogy sok helyen a HR-es is ilyen puncivirág, akinek a munkája leginkább abból áll, hogy mindenbe beleül, ami kicsit is fas2nak látszik. De ebben az esetben sem árt valami másban gondolkodni, mert 28 évesen a reprezentatív munkakörökhöz öreg vagy.

A főnöknőd jól nézd meg! Ha ügyes vagy, ilyen leszel 10 év múlva! Ha nem, akkor a több gyerek több apától könnyen befigyel, csak nem jár hozzá a főnöki szék a pichád alá. 😊

2019. jún. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Teljesen más lenne a történet ha azt írod nagyon vonzódok hozzá, nagyon megtetszett, esetleg beleszerettem. Nah de így? Érezze a törődést? Ez nagyon primitít. Bocsi. De ha ilyen szinten vagy max hülyét csinálsz magadból, hogy kelleted magad.
2019. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Büdös kur.a😂
2021. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!