Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírtam a férfire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a férfire, hogy kérdezzem meg, hogy hogy érzi magát, mit csinál, errefel ő áthívott magához borozni. Csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Két randink volt. Eddig mindig ő keresett, írt nekem, de mivel a tegnap nem keresett, gondoltam, hogy ráírok én (este 8 körül lehetett). Beszélgettünk keveset, megkérdeztem, hogy hogy van, majd ő megkérdezte, hogy ha nem megyek át hozzá borozni (már csókolóztunk a második randin, ő megpróbált tapizni, én pedig nem hagytam). Én nemet mondtam, mivel nem lakik a városban, és nem is lett volna amivel elmenjek hozzá. Vagy ha kovsival mentem volna, ittasan nem tudtam volna hazamenni
2019. jún. 9. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem biztos. Lehet, hogy szexet IS akar. Jó a logikai levezetés, nőtől ritka az ilyesmi. Ülj le, csillagos 5ös. 😄 31F
2019. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik randin már simán előfordulhat szex akkor is, ha nemcsak azt akar.
2019. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem lakik a városban, nem keresett, de áthívott miután ráírtál. Igen, szexet akart. Tök kényelmes lett volna neki, hogy házhoz mész.
2019. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
@Powerful: téged jellemez, ha csak hülye nők vesznek körül. Nyilván közéjük illesz.
2019. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4: ezt bóknak veszem. De azért nincs igazad.
2019. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mégis mi a halált akarna? Legalább egy cumit.
2019. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Csak probalkozott, hatha hazhoz tud rendelni egy lyukat. Te meg pont "folyamatban vagy", rairtal, hatha rogton ugrasz is. Hiaba masik varosbol vagy, majd megoldod. De romantikus... Gondolom a kovetkezo csajt mar a sajat varosabol hivta. :p
2019. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Éles logikád van. Két randit már kiszenvedett veled, ahol kb. nem kapott semmit. Ideje volt lakásra hívni. Piásan meg könnyebben megdughat.

Kérdés az, hogy neked miért van ennyi eszed, hogy foglalkozol még vele, ha második randin az akaratod ellenére már taperolt. Mit vársz az ilyentől? Szerinted magánál, bepiálva mit csinált volna veled, amit mégse akarsz?

2019. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!