Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy lánynak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy lánynak nem boltból viszek rózsát hanem a kertből szedek egyet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval holnap akarom megkérdezni a lányt hogy lehet-e valami komolyabb köztünk! De a virágboltokban nincs rózsa :S

Nem fog hülyének nézni.


2010. júl. 8. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Jaj,dehogyis:)ha szépen leszeded a tüskéket,meg minden tuti örülni fog:)vagyis én örülnék neki.

ha nem örül küld el nekem:D

2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ugyanmár:)

A rósza az rósza.

19/L

2010. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Elküldöm csak tudnám hol laksz :D

2010. júl. 8. 21:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem földes, és nincs rajta gyökér, és tiszta, akkor tökmindegy milyen a növény és honnan van. akár kertből, akár boltból. megsúgom a boltokbe és koszos helyről kerül.
2010. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézne?:) Ez tök jó:D Meg amúgy sincs ráírva, honnan van:DD
2010. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na jó de azért csak látszik rajta hogy kertből van, nem olyan szép mint a bolti!
2010. júl. 8. 21:24
 7/18 anonim ***** válasza:

inkább örülj neki, hogy a növényeken még nincs rajta: Made in China XDXDXD

amúgy tökmindegy honnan van. a rózsa az akkors rózsa, ha temetőből van.

2010. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
csak azért nézed a boltit szebbnek, mert még nem nyílt ki rendesen. a virágboltokba úgy szállítjaák még bimbósan a növényeket és ott nyílik ki. naná, hogy egy feszes bimbós rózsa szebb mint egy elnyílt. de én láttam már kertben olyan rzsát, ami 1000szer szebb volt bármely boltinál.
2010. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 sonyk750i ***** válasza:
Öcsi, az exem jobban örült a kerti csokornak mint a boltinak. CSak nézd meg mielőtt leszakítod, hogy nincs-e benne valami bogár/tetű. Minirózsából kis csokrot ajánlok, szálas rózsából 1 szálat. Örülni fog neki, evégre a szándék a fontos. Ha meg nem tettszik neki akkor gáz van. A piacon kapsz olcsóbban is rózsát és néha még szebbet is! 19F
2010. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én, ha lesz a kiszemelt lánnyal első randi, Pipacsot fogok neki vinni. Komolyan! Hosszú sztori...
2010. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!