Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha egy lánynak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy lánynak nem boltból viszek rózsát hanem a kertből szedek egyet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval holnap akarom megkérdezni a lányt hogy lehet-e valami komolyabb köztünk! De a virágboltokban nincs rózsa :S

Nem fog hülyének nézni.


2010. júl. 8. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!
2010. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Sokkal aranyosabb és romantikusabb szerintem. Nem szeretnél inkább velem valami komolyabbat? =D
2010. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
előző: de tényleg nézd át nincs-e benne semmiféle bogár mert az nagyon kínos lenne :S ;D
2010. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én sokkal jobban örülnék olyan virágnak,amit nem a boltból hoztak :) (bár én nem szoktam virágot kapni :'( )

és szerintem a lánynak is tetszeni fog :)


amúgy ez rendes tőled hogy virágot adsz neki :) manapság nem minden srác visz virágot :)

de gondolom nem 16-18éves körül lehet,hanem már 20on felül.. :)

2010. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

lehetsz*

:D

2010. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsóónak : de igenis vannak mamég olyan 15-17éves fiúk, akik rózsát visznek a barátnőjüknek :)
2010. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2010. júl. 9. 11:20
 18/18 Fecc ***** válasza:

A Szándék a lényeg,én épp 10 perce vettem rózsát,készülök az Esti találkánkra:)


És 20 éves vagyok,és ó divatú,szeretek udvarolni,hosszan ismerkedni,beszélgetni..:)

2011. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!