Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves vagyok, de jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, de jelenleg nincs állásom mert beteg vagyok. A nagyszüleim folyton a pénzkereséshez kötik azt hogy majd csak akkor fogja magamnak bárkit, ha lesz keresetem. Hogy jön össze a szerelem, a sex, és az hogy van-e munkahelyem vagy nincs?

Figyelt kérdés

Nagyapám 76 éves, nagyanyám 71.

Nagyanyám már 18 évesen férjhez ment, 16 évesen meg már sexuális élete volt.

Azt mondják, hogy ha lesz barátom nem alhat itt,mert az nem illendő, nem való és minél ritkábban jön annál jobb.

Azt mondták az ő házuk nem lesz átjáróház, hogy ahányat látok annyit szeretek,és idehozom bemutatni.Nem etetgetnek senkit a nyugdíjukból.

(Ők neveltek fel egyébként)

Két barátom volt eddig összesen, de nagyon rövid ideig mert mindig a nagyszüleim arcát kellett lesni, hogy mi tetszik nekik vagy mi sem, ami a kapcsolat rovására is ment.Hogy lesz így egyáltalán barátom?

Folyton azt vágják a fejemhez akinek nincs keresete, az pasit se tartson,mert ők már 16 évesen gyárba megkeresték a kenyerüket annak idején.Nagyon el vagyok keseredve, mert elmenni nem tudok tőlük, ha meg lelépek valakivel akkor nem engednek vissza, mondván ha elmentem akkor oldjam is meg magam a dolgaimat.Továbbá ha felvesznek munkahelyre, akkor meg nekik segítsek itthon, és ne a városban mászkáljak, meg hajtsam a férfiakat. Mit javasoltok? Mit lehet ebben az esetben tenni..már nagyon unom ezt a börtönt meg azt hogy folyton "jó kislánynak kell lennem" 25 évesen.

Azt sem mertem elmondani, hogy lefeküdtem a barátommal mert ők már előre megmondták hogy olyannak adjam magam aki meg is érdemli, a kapcsolatunknak meg lásd 2 hónapon belül vége lett.


2019. jún. 20. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne vidd haza!

Mondd el neki, hogy ez a helyzet, máshol kell találkoznotok és csak azt viheted haza, akivel eljegyzitek egymást.

Van olyan ismerősöm, akinek a szülei nem kultiválták az együttjárást, azt mondták, muszáj összeházasodni, nem lehet csak úgy együtt járni.

Nem sok értelme volt egy 1,5 éve házasságnak, első kapcsolata volt mindkettejüknek...


A nagyszüleid ha ennyire összekötik az önellátást a páros élettel, ők 16 évesen már nem laktak otthon és nem vihették haza a választottjukat?...

Korábban nem kerestél még pénzt?

2019. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol velük?
2019. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ő házuk, azt csinálnak vele, amit akarnak. Sőt, még neked kéne hálásnak lenned, hogy nem dobtak ki 18 évesen. Persze papíron. Erkölcsileg lehet, hogy rossz gondviselők, de amíg náluk élsz, addig az ő szabályaikat kell, hogy kövesd, különben ki is lakoltathatnak.
2019. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vinném így haza az fix.


A nagyszülők nem élnek sokáig, de te igen. ÉS nem a vér szerinti szülőkről van szó.


Szóval keress egy állást, és húzz el a legolcsóbb albérletbe. Én ezt javaslom. Ha pedig közben lesz valakid akkor hozzá menjetek.

2019. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Keres egy állást és költözz albérletbe. Nem kell egyedül egész albit bérelni. Szobát már viszonylag olcsón lehet bérelni. 30-40 ezer Ft akár. Amíg ott élsz az nem fog megoldódni. Bocs hogy ezt mondom de lehet bármennyire aranyos lány vagy de a leírtak alapján én se kezdenék veled.

30F

2019. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt vágják a fejemhez hogy az ő házuk, ezért azt csinálom amit ők mondanak..de szerintem ez nem így működik.Ettől még nem tarthatnak terrorban egy életen át..
2019. jún. 20. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van, ha szabad kérdezni?
2019. jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem fogom nyilvánosság elé hozni, bocs.
2019. jún. 21. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy anonim oldalon nem hozod nyilvánosságra? Pedig lehet lenni itt aki tudna segíteni.
2019. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!