Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a pasi több vasat tart a tüzben, abból ha egy két szex után nem hiv hosszú ideig?

Figyelt kérdés
Ha nem házas , egyedul lakik es a Facebook alapjan is szingli ?
2019. jún. 21. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha szex után nem keres, akkor nem tök mindegy? :D Nem vagy fontos neki, csak a farka, ennyi a lényeg.
2019. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, attól függetlenül, van-e valakije.
2019. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Hát, ezek szerint pont 2 dugásra voltál jó neki. Remélem, most megnőtt az önbecsülésed... Hányadik randin szexeltetek?
2019. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos, hogy több vasat tart a tűzbe. Lehet hogy csak nem voltál neki elég vonzó ahhoz, hogy folytassa veled, annak ellenére, hogy nincs senki mása.


Velem is volt már ilyen, hogy "miért is ne" alapon megdugtam olyan lányt, akit annyira nem találtam vonzónak (de láttam rajta hogy ő engem igen és hogy könnyű lesz eljutni a szexig), de aztán már annyira nem jött be a szex után, ezért hanyagoltam.

2019. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!