Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy miattam volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy miattam volt ekkora jellemfejlődése egy egoista pasinak?

Figyelt kérdés
Egy pofátlan, egoista, öntörvényű, újgazdag alaknak tűnt, aki azt hiszi, körülötte forog a világ és minden nőt megkaphat. Én haverkodtam vele, mert általában fiúkkal jövök ki jobban, és gondoltam végre valaki,aki nem fog belémzúgni. Eleinte elég flegma volt mindenkivel, letojta a szabályokat és csípős beszólásai voltak. Viszont ahogy összehaverkodtam vele, egyre kedvesebb lett velem. Aztán elkezdett próbálkozni nálam, gondoltam azért csinálja,mert én nem adom könnyen magam és csak a kihívást látja bennem, így nem vettem komolyan. Aztán azonban egyre érzelmesebb lett és ez meglepett, persze nem hittem el. Viszont azt vettem észre, h mintha valami pozitív változás indult volna el benne,visszavett az arcából, kedvesebb lett az emberekkel, belátta a hiábit, mintha az irántam való érzései egy rendesebb emberré tették volna. Lehet, hogy bemagyarázom persze. Az viszont tény, hogy a végén bevallotta az érzéseit, én pedig elutasítottam, ő ezt mindenféle indulat nélkül tudomásul vette és nagyon kedvesen búcsúzott el tőlem.

2019. jún. 22. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Igen. Van ilyen. Ez egy bevett taktika amúgy. Én is szoktam csinálni. A hölgyeknek is van ezer féle praktikájuk, balgaság lenne azt gondolni hogy a férfiaknak nincs. Ha lehet, térjünk vissza a kérdésre akkor, ha már megvoltál neki. Őszintén kiváncsi vagyok.
2019. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem lesz köztünk semmi, nem is fogunk többet találkozni.

Bár a végére nagyon megkedveltem, de ez sosem működött volna köztünk.

2019. jún. 22. 08:19
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem,csak el akart,és még akar is érni valamit.Nem sikerült,és tudja,hogy azzal tud még behálózni,ha elfogadja a döntésed.Továbbra is kedves marad,játsza a jófiùt,mint aki megváltozott.Szerintem óvatosan az ilyenekkel,ha kapcsokat lenne később,akkor is végig irányítani,és uralkodna feletted.
2019. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem fogjuk többé látni egymást, úgyhogy most már mindegy.
2019. jún. 22. 08:23
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Persze, minden körülötted forog. :D

32/f

2019. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Szürke ötvenet olvastál. :D
2019. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megváltod a rosszfiú lelkét a szerelmeddel, a legrosszabb romkom klisé :D
2019. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem, hogy sok nyálas filmnek ez a témája, de attól még miért ne lehetne igaz? :D Ugyanannyi esély van rá, hogy igen, mint hogy nem.
2019. jún. 22. 08:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Ami biztos, az csak az, hogy teljesen belém volt zúgva.
2019. jún. 22. 09:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Jah.tutira beléd volt zúgva.És érted megváltozott,most meg hogy visszautasítottad tuti visszavedlett rosszfiùba.
2019. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!