Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott életed szerelme. Balesetet szenved melynek során eltörnek az újjai, mindkét kezén.

Más baja nem esik. Viszont így arra van szorulva, hogy mindenben segíts neki.

Enni, inni és igen wc-zni.

Megtennéd életed szerelmének, hogy pl kitörlöd neki?

Vagy nem tudnál ezzel mit kezdeni?


Nem, nem gerjedek semilyen wc-s dologra. Csak arra keresem a választ, hogy kinek mi férne bele egy igazi kapcsolatba?

32N



2019. máj. 30. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért szexuális kategória ?

De amúgy igen megtennél hisz nem csak a jóban vagyok társ. De a rosszban is segítő partner vagyok... és tudom hogy Ő is megtenné értem ugyan ezt.

Hidd el hogy neki is épp úgy kellemetlen ez az egész kiszolgáltatott helyzet . Mint Neked ...

25N

2019. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném *
2019. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ott a pont ;-) Tökéletes megfogalmazás volt ;-)
2019. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelmű hogy megtenném.

L

2019. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 Nem jó karegória valóban, már látom. Elnézést.
2019. máj. 30. 08:23
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Megtenném,ahogyan az apukámmal meg is tettem már. Viszont a kategória... Remélem nem ilyesmire izgulsz,mert az elég beteg!
2019. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Mint írtam valóban rosz kategóriába tettem. Semmi effélére nem izgulok.
2019. máj. 30. 09:02
 8/13 anonim válasza:
100%
Természetesen megtenném, közel hasonló dolgokat megtett nekem barátnőm, már csak ezért is természetes.
2019. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Mivel nincs ilyen hogy életem szerelme,meg nem is lesz,így nem tenném meg. N
2019. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtenném, ezt jelenti a jóban rosszban egymás mellett. Meg azért a csonttörés egy átmeneti állapot. Ha egész hátralévő életében segítségre szorulna, akkor se mozdulnék mellőle, de akkor biztos igyekeznénk megoldást találni a helyzetre.
2019. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!