Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderes randi után szét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderes randi után szét szoktatok válni a “párotoktól”, ha rosszul sikerül a randi?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz az alatt, hogy "rosszul sikerül". Valami kínos szituáció randin? Vagy bunkón megbánt? Közömbös, megunjátok?


Volt olyan élményem, hogy habár semmi bajom nem volt a randi partnerrel, nem akartam folytatni, mert úgy tűnt nem egymást keressük. Nem mondanám emiatt, hogy "rosszul sikerült", de ki hogy értelmezi.

2019. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Tudok két ilyen nőről, akiknek 1500 és 2500 match-e van. Mutatták is. Átlagosnál enyhén jobb csajok (=nem kövérek és nem csúnyák, de semmi extra)


De ennek nem tudom mi értelme. Valaki vagy kapcsolatot akarjon vagy szexet, de ennek semmi értelme amikor így hízlalja ilyenekkel az egóját hogy hű de sok match-e van. Váó. X számú férfi megdugná őt. Ez nőként nem teljesítmény. Ráadásul húzza az olyan emberek idejét, akik valóban valamilyen intimitásra vágynak

2019. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, akivel utána még többször találkoztunk barátilag, mert egyébként bírtuk egymást, csak kapcsolatot nem tudtunk egymással elképzelni.
2019. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!