Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként hogy kell szexisen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy kell szexisen viselkedni?

Figyelt kérdés

Mi szexi és mi közönséges?

Férfiak, ti mit tartotok szexinek egy nőben (külsőn kívül)?

Nők, ti mivel veszitek le a lábukról a férfiakat?



2019. jún. 24. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont azzal, hogy nem erőlködsz azon, hogy valamilyen legyél. Hanem szereted önmagad és elfogadod, hogy vagy kellesz valakinek, ahogy vagy, vagy nem. Nyugodt vagy és magabiztos, ugyanakkor szerény. Ez szexi, legalábbis az én szememben :)
2019. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Hord magassarkút, de a labujjak és sarok legyen ám jól látható. Viselj egyberészes ruhát, ami kiemeli a csípő-derék arányt, jöhet egy bordó rúzs, ugyanilyen lakk kézen-lábon, egy tus a szemen vagy csak ceruza és csoki.

Viselkedj úgy, mint egy intelligens nő, ha nehéz is.

31F

2019. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez valakinek vagy jön természetesen vagy nem. Nem olyasmi ami tanulható. Akinek nincs meg ez a szexis kisugárzása annál minden csak erőltetett vonaglás lesz. A szexualitás belülről fakadó dolog jórészt. Valakiben vagy megvan vagy nincs.
2019. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az előttem szólóval! Még annyit tennék hozzá hogy kisugárzás! Vagy van, vagy nincs!
2019. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem lehet elmondani. Szerintem ez mélyről jön. Direkt nem lehet szexiskedni, mert az minden lesz csak szexi nem.
2019. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
És ne feledjük, hogy mindenkinek más a szexi. Tényleg az a legjobb, ha csak magadnak akarsz megfelelni.
2019. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ki-be bújtatja a nő a cipőjéből, a papucsából a meztelen lábfejét. Ha lopva a férfira néz a nő. Ha játékosan viccelődik vele. Ha a mozgása is olyan (ringó csípő).
2019. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek más a szexi.

Nekem például az már sok ami a legtöbb férfinak szexi.

Szeretem ha csak visszafogottan szexi a hölgy, viselkedésben is, és öltözködésben is.

Öltözködésben nem szeretem ha kiteszik például a melleket a kirakatba, vagy túl rövid nadrág amiből kilátszik hátul a fenekük. Sokkal jobban szeretem a csak sejtető ruhákat.

Viselkedésben például nekem visszás ha elkezd ölelgetni a hölgy úgy hogy igazából semmi sincs köztünk. Vagy ha menőzik, vagánykodik dolgokkal, történetekkel, az is taszító. Ha nyíltan félreérthetetlenül, behajolgat hogy belátás legyen... ez sem szexi. Vagy ha pucsítgat és aztán rámnéz...

Ne a testével akarjon megfogni, egyébként sem az a döntő nálam, hamem a személyisége. A fenti esetekben mert már volt ilyenre példa, sajnos nem tudok vonzódni ha nincs meg az összhang belsőleg, hiába lenne ez szexi a legtöbb férfi szerint.

A szolíd, visszafogott nők jönnek be...de kinek mi ugye...

2019. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs itt olyan, hogy minden férfinak be fog jönni ugyanaz. Ha meg erőltetni akarod, nevetségessé válsz, nem szexivé. Ez nem így működik.
2019. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakinek nincs szexuális kisugárzása az veszett ügy? Nem tanulható?
2019. jún. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!