Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogyha kimegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha kimegyek külföldre dolgozni 1,5 hónapra, akkor megy a kukába az összes aktuális ismerkedés lányokkal, ami most zajlik? Megint ez lesz? Lányok?

Figyelt kérdés

Angliában nyári munkán nagyon jól meg tudom szedni magam, átszámítva napi 33 ezer forintos fizetés, cserébe heti 6 napon 12 óra mezőgazdasági munka, tavaly is voltam kint kb 1,5 hónapot. Utána egyetemistaként fél évig csak az ott keresett pénzből éltem.


Most megint mennem kell, mert jól fog jönni a tőkeinjekció, de félek megint az lesz, mint tavaly volt. Tavaly 3 lánnyal ismerkedtem mielőtt kimentem, kettővel csók is volt előtte és pár randi. Az egyik nagyon odáig volt értem, amit láttam szavakban és tettekben is. Aztán amikor mondtam, hogy kimegyek, akkor hirtelen megszűnt az érdeklődés mindegyiküktől, mintha nem is léteznék. Amikor visszajöttem, akkor is próbáltam velük felvenni a kapcsolatot, de semmi.


Most nem azt mondom, hogy várjon rám valaki 1,5 hónapig, amikor még csak ismerkedünk és nem vagyunk együtt, de ez ilyenkor valahogy máshogy is elveszi a kedvüket. Tudom, hogy kettőnek nem volt újabb pali az életében augusztus végére, amikor hazajöttem, mégsem akarták folytatni az ismerkedést. Miért? Most megint van a képben néhány lány, akikkel még nem volt semmi, de lehetne és már előre mérges vagyok, hogy biztos megint az lesz, ami tavaly volt. Bosszant, mert a barátaim is mesélik, hogy milyen jó az egész nyarat a barátnőjükkel tölteni, vagy aki kalandozik azt, hogy nyáron sokkal könnyebb lányokkal összejönni és én is emlékszem milyen volt akár csak két éve is, de ebből félek megint kimaradok.


24/F


2019. jún. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gyűjtöd a nőket, ne csodálkozz... ha igazi kötődés alakulna ki köztetek, akkor ennél jóval többet is várnának.
2019. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ha egyszerre több lányt szédítesz, milyen komoly kapcsolatra vágysz?! Ha meg nem is komoly kapcsolat felé orientálodsz akkor meg mit zavar, hogy eltünnek az aktuális csajok a képből.

Amúgy miért lenne szabályszerű az, hogy ilyenkor kuka a kapcsolatnak, én is megismertem egy lányt akivel közös volt a szimpátia, de épp adott egy idény munka külföldön, kimentem fél évre (bár 1,5 hónapra rá kihívtam 2 hétre), és még mai napig is együtt vagyunk

2019. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez normális igen, mindenki azt hiszi ha nincs ott a párja 5 km - en belül akkor az úgy lehetetlen...

Jobb is ha nem vagy ilyen picskákkal mert amint kitennéd a lábad, ő már másnak széttenné...

2019. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1,5 hònap nem hosszù idő,hogy ne lehessen kivárni.De benned se hagyhattak mély nyomot,ha egyszerre többet is fűz9l.Enyhén hajaz a ha nincs lò jò a szamárra esetére.
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érezném az ismerkedés alatt hogy konolyan gindolod és a kontakt fenntmaradna a kintléted alatt is akkor többet is várnék.
2019. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök hogy csak nők válaszoltak. Tudjátok férfiként más ismerkedni, mint nőként. Ha egyszerre egy lánnyal ismerkednék, akkor lenne is új nő az életemben vagy barátnő mondjuk 5 évente. Pedig még viszonylag jól nézek ki és más dolgokban is rendben vagyok összességében.


Kb. ha kapcsolatot akarok, akkor kezdeményezek 100 lánynál, abból 30 megadja a számát, abból 10-zel lesz randi, abból 7-tel csók, abból 3-mal szex és abból 1-gyel talán összejövünk. És értelmes vagyok, intelligens, kapcsolatot és szerelmet keresek. Nőként ti ezt nem tapasztaljátok, mert előttetek sorakoznak fel a hódolók, ti válogattok. Megtehetitek, hogy egyszerre csak egy férfivel ismerkedtek, mert ha elutasítjátok, akkor ott jön mögötte már a következő. Ahány férfi átmegy nálatok a szűrőn aki próbálkozik nálatok (50-ből 1, 100-ból 1, 500-ból 1?), ugyanez a férfiaknál úgy csapódik le, hogy 50-ből 1-gyel, vagy 100-ból 1-gyel, vagy 500-ból 1-gyel jön össze valami. Csak lássuk egymás helyzetét

2019. jún. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!