Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gond, ha én nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, ha én nőként írok neki egy hét után?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk össze, akkor elkérte a telefonszámom, de nem adtam meg neki, csak a nevemet.

Facebookon beszélgettünk, majd ő elhívott engem és találkoztunk. Lassan egy hete volt a találkozó, jól éreztem magam, de utólag visszagondolva, mondtam olyanokat amikből azt szűrheti le hogy nem érdekel annyira. A végén meg se köszöntem az estét zavaromban. Ő megkérdezte, hogy jól éreztem e magam, és mondtam igen. De nem magamtól és azt se köszöntem meg hogy hazavitt...

Nem írt azóta, nem tudom mit gondolhat, lehet, hogy nem tetszettem mégse neki de az is lehet, hogy azért nem ír mert azt gondolja nekem nem kell.


Szerintetek gáz, ha így egy hét után ráírok a múltkori találkozóval kapcsolatban valamit, pl beszéltünk a helyről és most megtudtam egy infót a helyről, csak így feldobni ezt a témát, hogy lássa, hogy gondolok rá?



2019. jún. 18. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megért, mit veszthetsz
2019. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nemhiszem hogy gáz lenne, mondjuk szerintem ne a múltkori találkozóval kapcsolatban írj rá. Esetleg kérdezd meg milyen napja volt/hogy van, dobj fel valami témát amiről tudtok beszélni. És ha úgy gondolod, beszélj le vele mégegy találkozót. :D
2019. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*megér
2019. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha bejottel neki keresne
2019. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát lehet megér. Viszont, azt fogja gondolni, hogy holisztis vagy. Az pedig nem előnyös?
2019. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*hisztis
2019. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kustany ***** válasza:
100%

Szerintem egy hét után már csak akkor írj rá, ha nagyon biztos vagy magadban.

A kommunikációd azt üzente, hogy nem akarsz vele kapcsolatot, az FB csak udavrias levezetésként értelmezhető.

Ha tudod, hogy te akarod őt, akkor ne molyolj, de ha csak arra vagy kíváncsi, hogy akarnád-e őt és csak futtatnád még egy kört, azt inkább ne tedd, mert dühös leszel magadra.

2019. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mért olyan nehéz őszintének lenni? Hidd el sokkal jobban értékeli mindenki ha a másik őszinte.... írj rá persze mond, hogy szeretnéd megköszönni hogy hazavitt és eszedbe jut gyakran, szeretnél még találkozni ez van, senki sem veszi zokon ha jelzik felé hogy valaki gondol rá...
2019. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy tényleg úgy döntött, hogy nem keres és én most meg ráírok, mondjuk max visszaír egy szót aztán kész. Talán úgy is jobb akkor legalább nem vagyok bizonytalanságban.
2019. jún. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!