Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tul jol nez ki a pasim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul jol nez ki a pasim hogy szuz legyen. Szoktak errol hazudni a palik a csajoknak?

Figyelt kérdés
Arrol dumalgattunk hogy kinek mennyi kapcsolata volt es o azt mondta neki csak egy volt,es azis 16 eves koraban 1honapos. Meg hogy o meg szuz. Azert nehez elhinnem neki mert eleg jol nez ki es tanult is. Bar latom rajta hogy oszinten beszel velem,meg egy kicsit meg neha azert zavarba jon,de altalaban magabiztosan viselkedik. 22N 22F
2019. jún. 27. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd kiderül ha szexeltek, amúgy meg lehet hazudik lehet nem. Ha szűz még úgy is látszik a szexnél..
2019. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek ahhoz, hogy hogy néz ki?
2019. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem ilyet nem hazudik senki. Inkább eltitkolja hogy ne tűnjön bénának.

Én 21 voltam mikor elvesztettem, és az a lány azt mondta jóképű vagyok nagyon és csodálkozik rajta. Hát nem tudom szerintem nem vagyok jóképű, bár ezt csak nők tudnák megválaszolni.

2019. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányok a nagy dumások alá fekszenek sorba.
2019. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jóképűség kérdése. Ha valaki unalmas vagy épp zárkózott a kutya nem lesz kíváncsi rá. A középsulit relatív könnyű szűzen átvészelni. Aztán sokan tovább tanulnak.. Egy csomó szakon ahova a fiúk mennek elvétve van lány. De még a tanszéken is...
2019. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen pasim lenne, aki szűz és jól néz ki.. Ha magamból indulok ki, akkor simán lehet. Hála az istennek nem mindenki fekszik össze az első szembejövővel.
2019. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én se vagyok csúnya, mégis ártatlan vagyok.
2019. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj, ne keressetek minden mögött messzemenő indokokat. Csomó teljesen normális, jól kinéző ember van, aki egy kicsit később érő típus, vagy csendesebb, de ez nem egy nagy tragédia. :)
2019. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ennyi volt, mikor összejöttünk. Együtt voltunk lassan fél éve, mikor elmondta h én voltam neki az első. Azt sem értettem előszőr h miről beszél. Nem akartam elhinni. Simán megvádoltam h át akar verni, ugyanis annyira hihetetlenül jó volt az ágyban h én még senkivel nem tapasztaltam ilyen. De komolyan, mint aki erre született. S ráadásul rohadt jól nézett ki, dögös is volt, dumája is jó volt, csak vh így alakult. Olyan nők érdekelték, akiket meg ő nem. Szóval simán elképzelhető h igazat mond. Amúgy is miért hazudna ilyenben?
2019. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!