Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ettől még vehet komolyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még vehet komolyan? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

3 hete egy online megismertem egy külföldi srácot, aki nálunk tanul, és eddig 2x randiztunk. Azt mondta még, hogy most nincs olyan szituációban, hogy komolyabbra vágyjon, mert most fog végezni és nemzetközi kapcsolatokat tanul és külföldön szeretne munkát vállalni. De szívesen barátként is ismerkedne. A múlt héten ugye találkoztunk személyesen is, és én úgy éreztem, hogy ennek ellenére tetszem neki. Nem feküdtünk le, de csókolóztunk. Második randira áthívott magához filmezni, meg ki is nyílvánította, hogy lefeküdne velem, de mondtam, hogy nekem ez gyors és nem akarom, szeretném megismerni. Igazából kedves volt és nem erőltette. Csak filmeket néztünk, este meg elmentünk enni.Felvetette, hogy menjünk moziba, meg több közös program is elindult, elmenni fotózni stb. Úgy éreztem talán elindultak benne érzések, mert volt pár elejtett mondata. Másnap volt a szülinapja, kérdeztem találkozunk-e. De mondta, hogy a barátaival már megbeszélte a programot. Ez egy kicsit furán esett, hogy nem hívott el esetleg vagy bármi. Mivel Ausztráliából itt van egy lány ismerőse akivel még anno kint tanult, de őt meghívta.


Tegnap írtam neki délelőtt, hogy boldog szülinapot, arra kedvesen válaszolt. Meg délután megkérdeztem milyen a napja eddig. Azóta elég gyakran volt fent és meg sem nézte a kérdésemet, isntagramra meg folyamatosan posztol. Ezzel az Ausztrál ismerősével is tett ki képet. Akivel állítólag csak barátok és a lánynak van pasija.


Jogos, hogy rosszul esik, hogy nem ír legalább egy szót sem? Tudom, hogy nem kellene megsértődnöm elvégre nem járunk meg semmi. Csak nem tudom, ha holnap- holnap után előkerül, hogy kellene reagálnom. Nem akarom, hogy játszon velem.


26 L


2019. jún. 29. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig játszik veled, és még korrekt is volt, előre megmondta, hogy nem akar kapcsolatot. De ti - én nőként nem értelek titeket- sokan lányok, képtelenek vagytok józanok lenni,és a valóságban élni, és elhinni, amit mondott. Eleve nem megyek fel FILMEZNI valakihez a második randin, ha nem akarok csak szex kapsolatot. Megmondt,a hogy nem akar kapcsolatot, mégis felhív magához, persze, hogy le akart veled feküdni, és most is le akar. Nehogy azt hidd, hogy változott a szándéka. Lehet, hogy kicsit több idő neki a bugyit leszeedni rólad, de le fogja.

Miért álltatjátok magatokat lányok? Én a 80-as években születtem, nem mondom, hogy kisangyalok voltunk, de 16 évesen pontosan tudtam, hogy ha egy fiú nem visz nyilvánosan fagyizni, üdítőzni, sütizni, ellenben megcsókol előzetes ismeretség nélkül, abból nem lesz rendes kapcsolat. Így is kezeltem ezeket a dolgokat: nem mentem bele. Akkor még nem volt ilyen csak szex, meg barátság extrákkal nevű női nem meggyalázása, önnön döntésetekből.

De hogy miért hitetitek el magatokat? Miért jó nektek így alázni magatokat, hogy ti csak ennyit értek?

Látod jól, hogy nem erre vágyik a szíved, hanem az egész ember szeretetére, igazi együttlétre, hogy a bajban is számíthass arra, akivel dugsz... Mégis miért csináljátok??


"öreganyád"

2019. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konyorgom miert venne komolyan? Alig ismert meg, es azt varod h elhivjon a szulinapjara? Egy hookupot? Mert az vagy, el is mondta. Nem fogja miattad a kulfoldi terveit leloni meg tavkapcsolatozni. Nem ertem miben remenykedsz, ez a szitu halal egyszeru, nem tudom hova bonyolitod magadnak. Keress olyan sracot, aki nem ugy kezdi, hogy csak szexet akar.
2019. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Azt mondta még, hogy most nincs olyan szituációban, hogy komolyabbra vágyjon"


A hapsi kristálytisztán elmondta, hogy nem akar tőled semmit, erre felteszel egy olyan kérdést, hogy "Ettől még vehet komolyan?".


Nem, nem vesz komolyan.

Annyira sem, hogy bulizzon veled a szülinapján.

Annyira sem, hogy a haverjai előtt mutatkozzon veled.


26 éves nő létedre azért ennél lehetne egy kicsivel több eszed.

2019. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!