Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha általában tetszem a lányoknak de nagyon félénk vagyok és gyengék a kommunikációs képességeim?

Figyelt kérdés

Annak ellenére,hogy extrem introvertált vagyok és csak 167 centi,már többször előfordult,hogy egy lány kezdeményezett nálam,eddig összesen 5x

De félek tőlük meg nincsenek barátaim sem és fogalmam sincs hogy kéne foglalkozni egy lánnyal,mit mondjak neki.Félek hogy ha elkezdenék vele beszélgetni,csak kiábrándulna belőlem és megutálna



2019. jún. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért szeretnél kapcsolatot hogy legyen, akkor úgy nem fog menni! Ha szerelmes vagy, vagy leszel majd, akkor a helyzet adni fogja magát!
2019. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Úgy igaz, ahogy az első írja. :)
2019. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van.


1. erőt veszel magadon, félreteszed a félelmeidet, szorongásaidat, és elkezdesz másokkal érintkezni, emberi kapcsolatokat TEREMTENI, saját erőből. Aztán mész tovább szépen ezen az úton, és normális ember lesz belőled a szociális fóbiás roncs helyett, ami jelenleg vagy.

2. továbbra is egyedül maradsz, és kihalnak a génjeid.


Választhatsz.

2019. júl. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék senki véleményébe beleszólni, de miért kell bántani egy olyan embert akinek egyébként is rossz a lelki világa? Elhiszem hogy mindannyiunknak vannak rossz időszaka, de ne taszítsuk már lejjebb azt aki egyébként is ilyen gátlásokkal van tele. Nem biztos hogy ez rinyálás, ahogy valaki írta is. Lehet sokkal komolyabb lelki sérülések vannak ezek mögött a dolgok mögött.
2019. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es, akkor ott a lehetősége elmenni szakemberhez (pszichológus / pszichiáter, még választhat is, hogy nőt akar, vagy férfit). Én is ezt tettem, amikor bajban voltam. Államilag támogatott, ingyenes formában. És segített. Egy nő.
2019. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!