Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vallok újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallok újra és újra kudarcot a nőknél?

Figyelt kérdés
Miért vallok újra és újra kudarcot a randizás terén? Rengeteg lányra ráírtam interneten keresztül, részbne tinderen vagy badoon, részben pedig facebookon számomra ismeretlen vagy félismeretlen emberekre. Mimdegyik kudarc volt, a legtöbb egyszerűen nem válaszolt. Vagy ha igen 1-1 szóval, ha meg többet akkor eltűnt rövid idő alatt. Akadt olyan is aki hetekig beszélgetett velem de randira nem akart eljönni... Nem hiszem h ronda lennék, nem vagyok a legszebb, de ronda sem vagyok. Mindemellett sok különleges tulajdonságom van. Szép nőkre sosem mertem ráhajtani, általában átlagosokra hajtottam, de ők is leszarnak. Akik pedig belementek a dologba azoknak volt pasijuk és csak kalandra vágytak. Olyan is akadt aki fullra kihasznált, átvágott, megalázott vagy csak kő keményen leszólt egyből mikor az első sziát leírtam neki

2019. júl. 2. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg igen csekély / felszínes az ön- és az emberismereted.
2019. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

"Rengeteg lányra ráírtam interneten keresztül"

"számomra ismeretlen vagy félismeretlen emberekre"

Ez bőven elég ahhoz, hogy senki ne akarjon veled még csak beszélni sem. Azt hiszitek fogalma nincs a nőnek arról, hogy ő a századik akire ráírsz, pedig teljesen egyértelmű. Pontosan tudjuk, hogy aki rámír tök ismeretlenül az ugyan ezt csinálja rengeteg más nővel is ez pedig taszító. Kell a francnak olyan akinek bárki megfelel aki nő nemű. Ezt csak azok csinálják akiknek nulla fogalmuk van önmagukról.

A másik meg... Arra, hogy "Szia. Mizu? Van kedved ismerkedni?" vagy "Hol laksz?" "Mit dolgozol?" mégis mi az anyámat válaszoljak? Ezekre maximum 3 szót lehet írni és azt is tök felesleges mert nem vallatáson vagyok. Egyszerűen ilyen unalmas baromságokba már senki nem fog belemenni. De a Facebook nem társkereső!!! Ezt jó lenne már felfogni ennyi kudarc után. Senki de senki nem fog ilyen facebookos "sziamizu" csávóknak visszaírogatni.

Szóval tanulság... minden amit csináltál eddig a lehető legrosszabb. Nem írogatunk rá több száz nőre. Nem írunk "Szia, hol laksz?" üzeneteket. Nem azzal nyitunk, hogy akar-e veled randizni mert erre mindig nem lesz a válasz mert baromi unalmas és azt se tudja ki vagy. Úgy alapjáraton semmi értelme nincsen a random emberekre való ráírogatásnak. Tessék kimenni a világba és élőben ismerkedni azzal a PÁR nővel, akivel tényleg el tudsz képzelni komoly kapcsolatot és nem csak megfelel mert lyuk van alatta.

2019. júl. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő nőknél probalkoztal :) ne add fel
2019. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A #2-es tökéletes választ adott.
2019. júl. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

ha élőben odamész egy esti szórakozóhelyen egy nőhöz kb 99% h full bunkón leráz, mondva h azért jött ide, hogy "bulizzon a barátnőivel". egyébként meg olyan helyen dolgozok ami távol van mindentől, egy női kollégám van, de kollégákra am sem hajtanék. Talán nem a facebook a legmegfelelőbb ismerkedési hely, de a tinder meg a badoo szerintem direkt erre lett kitalálva. Nem hiszem, hogy bunkónak kéne lennie vagy leszarnia annak aki bejelöli h tetszek neki én pedig ráírok.

Én kicsit úgy tekintek a párkeresésre mint az álláskeresésre: amikor állást kerestem beadtam olyan helyekre az önéletrajzom akik hirdettek állást (ez kb olyan mint mikor ráírsz egy csajra aki kirakja magát tinderre vagy badoora) és olyan állásokra is jelentkeztem akik nem akartak felvenni embert csak tudtam, hogy meglenne a tudásom, odaillenék (ez kb. a facebookos ráírás, direkt orvostan hallgatókra írtam). Az embernek irányítania kell a sorsát, nem csak sodródni és várni a csodára. Nem csak a felkínálkozó esélyeket megragadni, hanem magadnak teremteni új esélyeket. Eddig nekem az élet összes többi területén bejött ez a fajta logika.

2019. júl. 2. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:

A fō probléma talán nem is az, hogy több száz lánynak írsz, hanem az, hogy ezek a lányok rengeteg hasonlóan unalmas üzenetet kaptak (pláne badoo, timderen), más hozzád hasonló kétségbeesett emberkéktōl, aki fél, hogy egyedül marad. Így unják.


Annyi pozitívat esetleg mondatok, hogy ha valaki nem akar randizni veled, vadidegennel, nem jelent föltétlenül rosszat, az is lehet bizalmatlan.

Velem volt így, valaki ismerkedni akart neten, bizalmatlanul fogadtam, nem randiztam vele... késōbb felvetett valami közös témát, amivel beszélgetésbe egyeledtünk, megjött a kedvem, találkoztam vele és kellemes csalódás volt. De persze az ember nem tudhatja elōre, hogy kivel érdemes találkozni. Azon meg nem kellene keseregj, hogy minden random jött-ment csaj nem akar neked válaszolni.

2019. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Oké, amúgy azt tudtad, hogy van egy kis különbség az állás és a kapcsolat közt? El is mondom mi az: kapcsolatban nem muszáj lenni, sok embert nem sanyargatnak otthon, hogy menjen már kapcsolatba, vagy ha igen is, nem érzi kötelességének. Szinglinek lenni manapság nem annyira ciki, mint munkanélkülinek lenni. Legalábbis nem függ tōle a megélhetésed, nem különösebb problémák származnak abból, ha valaki szingli, viszont akinek nincs munkája.. ott ezernyi probléma.

Másik lényeges különbség: már a saját példámból is kiindulhatnék, szívesebben bele megyek olyan munkába, amit nem szeretek annyira, a pénz miatt. De mi a frászért kéne bele menni kapcsolatba valakivel, akit nem szeretsz?? Abból milyen elōny származik? Szexelni valakivel, akihez nem vonzódsz? A társaságában lenni valakinek, akit nem kedvelsz annyira? Ez mégis mire jó? Ezen kellene elgondolkodni. Tudod, sok ember valószínūleg megtapasztalta már, hogy milyen gáz puszta magány ūzés miatt kapcsolatban lenni, csak azért, hogy “legyen”.. ezért nem vágyik rá. Ehhez képest munkával kapcsolatban még inkább van ilyen hozzáállása az embernek, hogy “mind1, csak legyen egy munkám”. A kapcsolatokat viszont nincs miért erōltetni, mert annak semmi haszna, sōt olykor inkább hátránya..

2019. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom h nem lehet ráerőszakolni magam ha nem tetszek vkinek. Én sosem tettem ilyet, viszont azt meg te fogadd el h nem első pillantásra fog kialakulni a szerelem, ha esélyt sem adsz a másiknak, ha megszólalni sincs ideje mert egyből beskatulyázod és leszarod vagy elhajtod akkor mit vársz? Egyébként nekem sem első ránézésre alakul ki a szerelem, ha vki megtetszik akkor meg kell ismernem ahhoz h beleszeressek. Az h ráírok vkire csak tetszést jelent, nem szerelmet... Csupán annyit h szívesen megismerném és HA megismerés után is szimpi akkor komolyabbra fordulhat a dolog. És azt sem értem minek húz jobbra tinderen ha aztán leszar... Tinderen csak azokra írhat rá az ember akikkel k"kölcsönös a vonzalom".

Egyébként nekem nincs szükségem munkára a pénzszerzéshez... A nélkül is lehet pénzhez jutni ha ügyes valaki... Azért dolgozok h ne unatkozzak és olyan munkát vagyok hajlandó elvállalni amit szeretek. A pénz pedig nem érdekel, hiába adna b@rki többet...

2019. júl. 2. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 “ha vki megtetszik...”


Édeske, itt nem szerelemrōl van szó, épp az a gond, hogy az elsō benyomásod alapján te mégcsak nem is tetszettél a nōnek, nem hogy beléd szeressen.. ha a tetszés nincs meg minimum az elején, akkor meg minek adjon esélyt? Azt meg nem tudom, hogy miért taszítod a nōket, miért nem tetszesz senkinek. Ezt csak magadnak tudod megválaszolni.

2019. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!