Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a nőknél a szikra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nőknél a szikra, kémia, tűz és a hullámhossz?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani, hogy nőknek "létfontosságú" hogy elsőre legyen szikra, kémia, tűz, hullámhossz.
2019. jún. 12. 18:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%

HA jó pasi vagy, akkor megvan a tűz és a szikra.

Ha nem vagy jó pasi, akkor meg azt fogja mondani, hogy nincs meg az a bizonyos szikra....

2019. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Vonzalom. Ezt nem igazán lehet megmagyarázni. Valaki, valamiért tetszik neked.
2019. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
A szikra/kémia/tűz szerintem az, hogy szexuálisan is vonzónak tart, az egy hullámhossz pedig, hogy "lelki társ", azaz sok mindenről hasonló a gondolkozásotok, megértitek egymást (ezt barátokra is használják az emberek).
2019. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Olyan vonzalom, ami nem csupán a külső vonzalomból ered, hanem a belső kisugárzásból is. Pl én határozott, magabiztos, ravasz :D, értelmes férfiak felé szoktam kémiát érezni, akár akkor is, ha alapból nem lenne az esetem. A párommal is így volt, nekem sosem jöttek be a kopasz pasik, ő viszont az, mégis mindig megvadulásig odavoltam érte :)
2019. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
Lóvéd legyen, akkor lobban a láng, nem csak a szikra.
2019. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, van, mikor férfiak egymás között beszélgetnek, és egyikük megjegyzi egy jó nőről, hogy "Hű, b...meg, letépném a bugyiját, félholtra nyalnám, aztán hajnalig kefélném!"


Na, ennek női megfelelője, finoman és választékosan kifejezve, a "szikra és kémia". :D

2019. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Összenéztek, és már csúszna is a bugyid. Úgy beszélgettek, flörtöltök, vitatkoztok, mint akik húsz éve együtt vannak. Ebben szerintem minden benne van.
2019. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%
$, €, €, Ft.
2019. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
11%
Ezt is: £
2019. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Nagy baromság ilyen elsőre szikrákra, kémiára alapozni. Sőt önzés is. A vonzalom úgy is ki tud alakulni, miközben egyre többször találkoznak és egyre jobban megismerik egymást. Aki ilyenekre alapozik, hogy érzi e elsőre a szikrát, az meg is érdemli hogy szingli.
2019. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!