Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesít a közelsége, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a közelsége, mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Nem randiztunk, csak nem tudtam hová sorolni a kérdést.


Szóval van egy férfi (?), aki mindig szemmel tart. Megtudtam mástól, hogy tetszem neki. Nekem ő nem kell. Mindig zavarba jövök a közelében, mert szinte bámul. Ha elköhintem magam, azt is észreveszi. Utálom ezt. Évek óta ezt csinálja, hogy csak nézeget. Szerencsére nem kezdeményezett nálam.


Még egy ideig kénytelen vagyok elviselni a jelenlétét, nem tudok most helyet váltani.


Mit tegyek? Zavar a nézése, meg az egész ember jelenléte. Olyankor tereljem el a gondolataimat?

Szólni azért nem szóltam neki, mert nem tudom mennyire szemét bosszúálló típus. És akkor beszélgetnem kellene vele, de azt sem akarom.


2019. júl. 3. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki azt mondja neked, hogy tetszel xynak, nem biztos, hogy igaz is a sztori amit neked mondtak. És miután évek óta nem kezdeményezett, valószínüleg nincs is így, mert ennyi idő alatt már ha tényleg tetszenél neki, akkor már kezdeményezett volna. Te írtad, évek óta ezt csinálja. Hangsúly az évek szón.


Tehát nekem ez a sztori egy picit paranoidnak hangzik, ahol te látsz bele olyat a dolgokba ami a valóságban ott sincsen. Attól még, hogy valakinek tetszel, nem biztos, hogy téged bámul, vagy figyel, esetleg tényleg akar is valamit. De ha elköhinted magad azt az emberek észreveszik, tehát ebben semmi meglepő nincs. Szerintem egy picit túl dramatizálod a szitut.


Az is elképzelhető, hogy te zavarod őt és ezért néz téged. Nekem is van egy hasonló szitu, ahol a csaj előadja, hogy állítólag én üldözöm a szerelmemmel, legalább is ilyen sztorit ad be a haverjainak, de a valóságban ő jár le oda ahova én, mindig akkor mikor én, és ő költözött egy utcával alám, és még sorolhatnám. Azt a csaj magát állítja be áldozati báránynak, miközben a valóságban ő üldöz mindenkit, nem csak engemet, és miután nekem nem kell, azért ad elő ilyen sztorikat, hogy ne tünjön annak ami valójában, egy szociopatának.


Tehát szerintem beszélgess a gyerekkel, főleg ha már évek óta ismered és ki fog derülni, hogy nagyon nem az van amit te hiszel.

2019. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer hasonló esetem.Ott lakott a házban mindig bámult,a hideg kirâzott tőle.Egyszer vissza is akart szállni a liftbe mikor a földszinten összetalálkoztunk.Én fogtam magam,és kiszálltam.Egyszer beszóltam neki,hogy ne bámulj már ba*d meg,mert akkor már hazamenni sem mertem.Tini voltam,de szerintem meg kell mondani neki,hogy a helyzet zavaróan hat rád.Persze nem ahogyan én tettem.
2019. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!