Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Tinder, találat egy lánnyal, aki elmondása szerint komoly kapcsolatot szeretne. Az arca ki volt takarva, kíváncsiságból jobbra húztam, mert alakra esetem lehetett. Én sem ágyjelenetek miatt használom, szimplán meló mellett és elkerült barátok nélkül egyedül nincs kedvem szórakozni menni. És adok itt esélyt a dolognak,

értelmes embernek gondolom magam... nem nő szédítőnek.

Ezt normálisan le is írtam a lánynak, pár alap kérdés után kiderült hogy ő nagyon kirakat bábusnak gondolja ezt a dolgot, (bár akkor nem értem mit keres a tinderen). Képet azt mondta csak akkor küld ha kiderült rendes sráccal beszélget e. (wtf?) Na mind1, én felvetettem neki hogy mit szólna egy találkához inkább, közel lakott gondoltam miért ne. Közben csak kértem tőle képet, amit nem adott, és hiába írtam le őszinte gondolatom ezzel kapcsolatban válasz nélkül maradtam.

Adtam címet is ahova elküldheti ha meggondolja magát.


Facebook-ot kérdeztem tőle, azt válaszolta nincs neki.


Egyébként a találkába bele ment, és mondta hogy a héten nem lesz itthon (elutazott rokonokhoz) viszont a jövőhéten hétvégén jó neki. Ekkor kértem még egyszer tőle egy képet, hogy azért jó lenne ha küldene mégis lássam ki ő, amire csak azt írta: "még csak az kéne ki tudja mire használnám fel és vigyorjel", nem esett jól, gondolom húzott vagy csak szimplán nem akart küldeni, de akkor is nem tartom fernek.


Hát másnap még írtam neki hiába nem kaptam reakciót az utolsó mondataimra. Mikor valami témát hoztam volna fel szintén nem jött válasz. Jó "nyaralást" kívántam neki és gondoltam nem zargatom ez alatt. Ő persze nem írt rám a héten egyszer sem.

Aztán mikor már hazaért, gondoltam írok neki, de nem tűnt valami nagyon bőbeszédűnek, nem is igazán volt rám kíváncsi szerintem..és valahogy bennem is kihűlt ez az egész. Nem akaródzott már megint előhozakodni a talival

annyira egyoldalúnak éreztem, és hidegnek az egészet...talán ha hamarabb sor kerülne a talira..., képet sem küldött, semennyi bizalmat (valamennyi kell a neten , pici nyitás a másik irányába vagy nem tudom), vagy ha már reakció nélkül maradt az írásom, miután haza érkezik a nyaralásból rám írhatott volna ha érdeklem szerintem.. végül töröltem. Hát érdekes..minden esetre.


Mit gondoltok?

Azt hozzá teszem még életemben nem volt randim tinderről, szerettem volna ha összejön, de elborult végül az agyam az egésztől és töröltem.

Tudom, mit vacakolok egy sz* tinderes csajon, de úgy pusztán kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg lányokéra. A csaj 27 éves.


2019. júl. 3. 01:22
 1/2 zsofimágus ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy törölted... így olvasva én szégyellem magam, hogy ilyen... nem is tudom milyen jellemzővel ellátott nők vannak. Egy az, hogy nem küld képet. Gondolom, rólad látott fotót, szóval te is megérdemelted volna. Másrészt kétlem, hogy a nyaralás alatt vagy az utáni pihenésben nem tudott volna egy köszi elküldeni. Tuti, hogy egyáltalán elutazott? A harmadik, hogy ebben a világban nagyon-nagyon-nagyon ritka az, hogy egy 27 éves nőnek nincs facebookja... bár itt vannak kivételek, szóval ezt hanyagolom.

Az ilyen lány csak hülyít téged. Most ne haragudj, hogy bunkón írtam le😅

2019. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Tudom ezek apróságok es nem is szabad kiakadni ilyen tinderes dolgokon. Csak nem is tudom, talán picit bele éltem...

Egyébként megköszönte a jókívánságot. Nem is tudom, arra hogy a felvetett témára nem reagált és békén hagytam arra a hétre, utána úgy éreztem nála lenne a laszti hogy ha haza ér rám ír vagy nem is tudom. ( hülyeség igaz?). Nyilván én voltam a kelleténél jobban rákattamva a témára.


Ott baktam el egyébként hogy én leálltam őszintén normálisan magyarázkodni hogy semmit nem csinálok a képével más nem fogja látni..blabla ő meg csak röhögött rajtam sztem, húzott. Itt volt hogy azt éreztem ezt már nem kellett volna, és onnantól elcsesződött bennem a dolog. Nem magyarázkodni, meg barátságosnak lenni...ez egy társkereső, ha már valaki tetszik alap hogy küldök neki képet.

Ez a csaj a kialakult dolgok miatt csak hülyített volna sztem , és kérlelte volna magát élőben is.


Olyan nehéz egyébként Tinderen őszintén érdeklődni egy másik iránt. De viszont lehet normalisan tisztelet tudóan egymáshoz állni, találkozni, vagy csak én gondolom ezt...

2019. júl. 4. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!