Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Mi a véleményetek erröl a szituácioról?

Figyelt kérdés
Már 3 hete nem találkoztam a barátnömmel a távolság meg tanul a vizsgák miatt .Ezért kértem szabit mára hogy találkozzunk .Erre azt mondja tegnap hogy az anyjával jön mert állásinterjura kell kisérni és én menjek vele ,vagyis egésznap legyünk vele mert az állásnézés után még vásárolni akar .Erre én mondtam hogy ehhez semmi kedvem ,inkább maradok minthogy ott velük egésznap ideges képet vágjak nekik.Erre megsértödött .Én 3 hete azt várom mikor láthatom és nem igy képzeltem el .Szerintetek ,mi a véleményetek ?
2011. ápr. 21. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes...beszéljetek. Mondd el neki, hogy az *urva szarul esett neked.
2011. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megértelek.Ugyanakkor várható volt,hogy ő meg így fog reagálni.Barátnőm is hasonlóképp működött régen,azóta megtanultam kezelni.Lefordítom neked ezt a szitut:Ő örült volna,ha taliztok-hiszen alkalmatok nyílt volna egy picit együtt lenni,beszélgetni,akár anyukától félrevonulva.Össze tudta volna kötni a kellemest a hasznossal.

Te szerettél volna intimebb légkört,de nem volt rá esély.Ezért ellökted magadtól még azt a picit is,amit együtt lehettél volna vele.Telhetetlen voltál.

Akkor cselekedtél volna neki is megfelelően,ha kihasználtad volna az alkalmat és elmész.Következő alkalommal már biztos kihagyta volna az anyját a progiból.

2011. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Állásinterjúra megy, mit nem tudsz ezen felfogni?

Ott lesz az anyja is, ennek ellenére azt szeretné hogy te is velük légy.

Vásárlás után lefaroltok ha tudtok, ha nem akkor nem, de addig is veled szeretne lenni, még állásinterjú közben is.

2011. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok igazatok van ,de most hogy nézne ki ha egész nap ugy vagyok velük mind aki citromba harapott .mert arra gondolnék mindig hogy az anyja miatt nem lehetek kettesbe vele ráadásul a szabim is ráment a semmire,
2011. ápr. 21. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez már a te dolgod hogy egy ilyen helyzetet csak citromba harapott arccal vagy hajlandó végigülni. Ezt neked kell kezelned helyesen, az ő felelőségét keresni lemosva magadról felesleges.


Mikor összeállsz a parnereddel jó estben megkapod vele a családját, barátait, nekik is meg kell felelj. Épp úgy ahogy neki is meg kell felelnie a te családodak és barátaidnak.

Ezek része bármilyen összejövetel, ez teljesen általános dolog.

Jövőre mit fogsz mondani, nem menjetek karácsonyozni a családjához mert nincs hozzá kedved, inkább maradjatok otthon dugni és ha nem akkor biztos nem szeret?

2011. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 -dik válaszoló igazad van de tudod nem vagyok joban a szüleimmel söt jobban mondva utálom öket .Apám semmit sem engedett meg nekem ,elmondott minden szemétnek ,kiabált velem mostanáig .Anyám meg igazat ad neki ,ráadásul elköltözhettünk volna egy házba amit nekünk vettek de nem mert ö vele maradt egy olyan emberrel aki csak veszekedni tud:Én 8 éves korom ota egyedül szoktam lenni itthol mert ök dolgoztak egyrész megszoktam hogy egyedül vagyok másrészt meg örültem hogy nem hallom a sok veszekedést meg kiabálást .És ilyen lettem se bulizni semmit sem szeretek csak séta meg ilyenek :Szerinted igy érdemes folytatni ezt a kapcsolatot akkor ?Meg érdemes egyáltalán más kapcsolatba fognom ?
2011. ápr. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!