Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arról, hogy a lányok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról, hogy a lányok általában nem flörtölnek velem úgy mint mindenki mással, egész biztosan én tehetek, vagy befolyásomon kívül eső dolgok is okozhatják?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1., Lehet olyan a kisugárzásod, hogy hiába jönnél be a lánynak, inkàbb nem mosolyog rád mert egy morgós/ arrogáns személynek tűnsz. Magamról tudom, hogy egy barátságos mosolyú, kedves kisugárzású srác sokkal inkább vonz, mint egy szupermodell kinézetű, bunkó alak.

2., Az is lehet, nem öltözködsz túl fiatalosan és divatosan. Nem a legdrágább ruhákra gondolok, lehet kevés pénzből is ízlésesen felöltözni. Kamu hogy a külső nem számít, persze hogy számít, de nem csak az.

3., Jársz sportolni? Kondi, foci, kosár akármi? A testmozgástól magabiztosabb leszel és látszik a kisugárzáson. Egy tutyi mutyi alaktól én se akarék semmit.

4., Amúgy meg te is kezdeményezhetsz simán. "Szia! Bocsi a zavarásért, de sokszor láttalak már itt. Te milyen szakon vagy?" Egy sima példa, ha már nem sulizol lehet más is a téma.

2019. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. A legjobb ember vagyok akit ismerek. Szerintem nálam a belső értékek nagyon is rendben vannak. Bármi rossz tulajdonság ami megfigyelhető csak az önvédelem érdekében van felvéve és tudatos. Erre szükség van ha nem akarod hogy elnyomjanak és kihasználjanak. Mert volt benne nekem részem jó bőven. Tény, zárkózottabb vagyok, de ez érthető, hisz oly kevés ember van aki megérdemli, hogy megnyíljak.

2. Nem követek semmilyen stílust, amelyik ruhadarab megtetszik megveszem, és általában új és jobb márkájúakat (nem a legdrágábbakat nyilván) veszem meg. Nincs túl sok ruhám de van egy pár rend.

3. Igen, kondizok jelenleg. Nem vagyok túlsúlyos, inkább izmos mint vékony.

4. Van olyan, hogy néhány szót váltanak velem de az rövid es hivatalos és hamar sarkon fordulnak. Gondolom könnyű észrevenni melyik lány nyitott a flörtre és melyik nem ezért nincs értelme erőltetni egy társalgást ha nincs érzelmi töltet, érdeklődést, kacérkodás a lány részéről. Most nem azt mondom hogy egyből ugorjon rám és lovagoljon meg de házas emberek és asszonyok (is) flörtölnek mindenkivel már csak a buli kedvéért is, még ha nem fognak nyilván lefeküdni egymással.

2019. júl. 3. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem érzik rajtad a zárkózottságot. Nekem tetszik valaki, de pont ilyen zárkózott mint te. Bárkivel simán elbeszelgetek bármiről egyébként. Ezért van hogy hiába próbálok, nem tudok nyitni felé. Elkeserítő! : (
2019. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!