Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire könnyíti meg egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyíti meg egy jól kinéző facebook profil az ismerkedest?

Figyelt kérdés

27 eves srac vagyok.


Nagyon béna a jelenlegi profilom, nincs fent képem, mert nem tartom fontosnak.


De most arra gondoltam rendbe kene rakni. Milyen előnyei vannak? Érdemes?


2019. júl. 3. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
A facebook lefutott lemez. De ha öreg nénikkel akarsz ismerkedni, lehet, hogy hasznos.
2019. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tegyél fel képet meg alap adatok de nem kell mindennel tele szórni

De nem a Facebook adatlapodon fog múlni az ismerkedés hanem ha élőben taliztok azon :)

2019. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért szerintem egy képet nem ártana felraknod.:)


sokan mondják, hogy nem külső alapján ítélkeznek, viszont gondolj bele, hogy ha nem ismernek téged, belső alapján nem tudnak dönteni, így maradt a külső megjelenés, ami megfoghatja őket először.

2019. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor könnyíti meg, ha őszinte az a kép és nem pl. műmosoly van a képen és nem játszod meg magad.

Ha önmagaddal rendbe vagy, szereted magad, életvidám vagy, akkor tegyél fel ilyen képet.

2019. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha. Jó vágású srácnak tartom magam és eléggé foglalkoztat a dolog mostanában. Ezért érdeklődöm.
2019. júl. 3. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neten ismerkedsz fontos a jó fotó. A netes ismerkedés egy hatalmas kirakat ahol az emberek válogatnak a kirakott termékek között. Neked a fotód a kirakott termék, itt adod el magadat. Ha nem vagy jól becsomagolva, akkor a szebb csomagolású másik srácot fogják választani. Hiába lejárt nem lejárt lemez a facebook, az illető igenis le fog téged ott csekkolni, és ez lesz az első benyomása. Akárki akármit mond, fontos az első benyomás, és egy normális fotót kitenni nem nagy dolog.
2019. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkönnyíteni nem fogja... inkább azt mondom, hogy egy rossz profil tudja baromira megnehezíteni. Pl. egy profilképet nem árt feltölteni, mert nagy valószínűséggel azért le fog meózni téged a nő, aki veled ismerkedik. Esetleg egy ízléses háttérkép. Amit ezenkívül érdemes csinálni, az a kínos tevékenység törlése / elrejtése (értem ezalatt: nyilvános kúrólájkok meg nyáladzás szexi nők posztjai alatt, fröcsögő polizitálás vagy veszekedés más csapatok focidrukkereivel, hímsovi poénok, kínos oldalak bekövetése, ízléstelen gifek stb.).
márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!