Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti szoktatok udvaroln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok udvarolni negyvenes nöknek, vagy csak fiatal nöknek?

Figyelt kérdés

Ha a negyvenes nö csinos, fiatalos , akkor sem éri meg a fáradtságot ? Csak szex jöhet szóba , és lehetöleg minél hamarabb?

Itt föleg szintén negyvenes férfiak válaszát várom?



2019. júl. 3. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Viszek neki egy udvart, tehát udvarolok, de nem leszek a Holdudvara. Másképp hódítok. Igaz, nem Tibor a nevem.

Viszont bhaszni akarok. F

2019. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

40 éves nőre én csak akkor mozdulok rá ha látom, hogy jó vagyok nála. Vagyis ha pozitív jeleket küld, és ha olyan mint én, sportos külsejű, törődik magával.

40f

2019. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

igen, udvarolok is, flörtölök is negyvenes nőkkel.


42/F

2019. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
27 vagyok, de kortól függetlenül bókolok annak a nőnek, aki normális és nyit felém. Emögött persze nincs mindig egyéb szándék, csak szimplán így neveltek. De, például van egy 40 feletti pénztáros nő az egyik boltban, aki mindig vidáman eldumálgat velem. Vele simán eltudnék képzelni pár közös programot.
2019. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rockarc ***** válasza:
52%

Ha jopofa akarnek lenni, akkor megkerdeznem, hogy mi a kulonbseg?


En el se tudom kepzelni, hogy anelkul barmi is lehetne koztunk, hogy az udvarlas fazist atugorjuk. Meg egy egyejszakas kalandnal is szukseges.


Kerdesedbol itelve eleg lesujto korokben mozoghatsz, ha nem is talalkoztal masmilyen peldaval. Vagy hogy kell ertelmezni ezt? Koszones helyett azt irjak, hogy sex? Ilyenekre valaszolsz is?


43F

2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak fiataloknak. 39F
2019. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
de udvarolnék,és nem csak szex jöhet szóba.44/F
2019. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!