Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj, ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha minden egyszínű a lányon randin?

Figyelt kérdés

Egy kék alapon apró fehér virágmintás ruhát veszek fel, kék kis táska és kék bársonytopánka.


Táncolni megyünk és nem akarom átvenni ott a cipőt meg hurcolni szóval azt gondoltam abba megyek szerintetek gáz?



2019. júl. 5. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, kislány, ebben mi a gáz? Magyarázd már el légyszíves, mert nem értem.
2019. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mááár. :D Ez aranyos.
2019. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez már 2 szín amúgy is
2019. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a kék bársonycipő, hát komolyan mondom, giccs. Amúgy cuki, meg kék is minden, csak a bársony gáz.
2019. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nagyban függ a ruha stílusától, a táskáétól, és a cipőétől is. Ha gondolod, küldj privátban képet róluk! Imádok öltözködni, és tudok is. :)
2019. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondja, mi is a gondja?!
2019. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Izé, lehet, hogy én már öreg vagyok, de én még pont, hogy azt tanultam, hogy a kiegészítők (táska+cipő) színe legyen egyforma és harmonizáljanak a ruhával.

Szóval leírás alapján ez pont tökély. Cink akkor lenne, ha minden virágmintás lenne, az már túlzás.

2019. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!