Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér egyszínű ujjatlan póló...

Fehér egyszínű ujjatlan póló gáz egy fiúnak odakintre az utcára?

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem.


Az egyszínű sosem gáz.

2019. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Úgy a legmenőbb, ha egy kis pörköltszaft is van azon az asszonyverőn. <3

(Viccet félretéve, szerintem elég proli viselet.)

2019. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul atlétatrikó? Mert az igencsak az, és nem azért,mert fehér meg egyszínü, hanem mert az nem utcai viselet!
2019. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mooti ***** válasza:
0%

Fehér ujjatlan póló nem atlèta trikó. Az alsó nafrág is más mint a bugyi, ugyanúgy és ugyan ott hordjuk, csak az elsöt a férfiak a másodikat pedig a nök. ( ez csak egy információ azoknak akik összekeverik az ujjatlan pólót az atléta trikóval)


Szerintem se gáz az ujjatlan póló.

2019. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ hány éves vagy, érdeke-e a divat, és hogy van e rajtad izom.


Ha 140 kiló vagy 55 kiló vagy, ne nagyon vegyél fel ilyeneket ha nincs mit megmutatni.

Továbbá szerintem elég proli darab. Konditerembe OK, utcára szerintem gáz. Szerintem az ilyen ujajtlan cuccokat hagyjuk meg a 17 éves Fuckboyoknak. Inkább öltözz úgy mint egy férfi. Egy sima 1500 Ft-os fehér póló is sokkal férfiasabb mint egy ujjatlan.

2019. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát az ujjatlan póló az gyakorlatilag pedig trikó, kár szépíteni. Proli.
2019. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Semmi proli nincs sem az ujjatlan pólóban,sem a fehér atlétébab.Nem értem mi a gond azzal,ha ebben a nagy melegben így jobban érzi magát.Sok fiú jár atlétában ilyenkor,teljesen oké.
2019. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Fehér atléta nem proli? Póló és ing alá szokták felvenni, nem önmagában. Olyan mintha kimennél egy jégeralsóban nadrág nélkül az utcára.

Szerinted ha az nem proli, ha egy 120 kilós ember atlétában vonul, és a mellszőre kikandikál alóla, akkor mi proli?

2019. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ujjatlan póló (amelyiknek nincs nyakkivágása, mint az atlétának, és annál szélesebb a vállrésze) nem gáz, még ha fehér, akkor sem.

Viszont az atlétatrikó tényleg nem utcai viseletre való.

2020. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!