Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülalló anyakent, miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülalló anyakent, miert olyan nehez párt találni?

Figyelt kérdés
Neha olyan megveto pillantasokkal kell szembesülnöm
2019. júl. 8. 14:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
mert nemszivessen nevelnek idegen gyereket,és nem pótapa szerepre vágynak.
2019. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Azelött könnyu volt ? Nagyon egyéni , nem biztos az az oka hogy van gyerek
2019. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
37%
Tudod, gyerekes pasinak sem sokkal jobb.
2019. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
76%

Mert a legtobb egyedulallo anya az csak egy penzautomatat keres meg akkor is, ha azt mondja "de en mas vagyok"


Plusz a partner sose lesz olyan fontos, mint a sajat gyerekei.

2019. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Mert senki nem akar önként beállni a sor végére a fontosságban. Meg elviselni hogy a nője élete végéig tartani fogja a kapcsolatot az exével a gyerekek miatt. Meg hogy ő csak a pénzt talicskázza haza,de ne legyen beleszólása semmibe. Meg az elhalasztott programok mert épp mucika 2-nek van ballagása,mucika 1-nek sportversenye stb. semmit nem lehet szervezni,mert egyet tüsszent és annyi a programnak. ilyesmik.
2019. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem volt nehéz. Sőt, normálisabb párt találtam, mivel a gyerekem apját nagyon fiatalon ismertem meg. (Sok év után vállaltunk gyereket, még mielőtt valaki megszólna). Nem kellett sem eltartó, sem pótapa, társ kellett. Fél év alatt találtam új társat, és 9 éve vagyunk együtt. A gyerek lassan felnő, de mi társnak megmaradunk egymásnak.
2019. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy egyedülálló férfi, ha gyereke sincs, akkor nem nagyon akar olyan nőt, akinek már van, mert közöset szeretne és nem másét. Emellett a legtöbb esetben az is zavaró, ha a gyerek apja nagyon belemászik a kapcsolatba...
2019. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
39%
Azért érdekes, hogy milyen sok pasinak van itt ilyen tapasztalata. Akkor mégiscsak összeálltatok ilyen nőkkel. Vagy fogalmatok sincs róla, csak jó beléjük rúgni, mert nem titeket választottak elsőre.
2019. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem mit nem lehet ezen érteni...sokan egyszerűen nem akarják más gyerekét nevelgetni, összeköltözés után eltartani. Stb.

Nincs ebbe rossz szándék, mások vagyunk, más preferenciákkal, igényekkel.

2019. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
44%

Semmi köze a gyerekhez!

Nálam az alapkövetelmény, hogy legyen gyerek!

Anélkül szinte semmi esélye.

2019. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!