Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pasi viselkedéséről?

Figyelt kérdés
Megismertem 2 hete egy férfit. Minden nap írt kedvességeket, szerdán megbeszéltük, hogy végre talizunk, mert hétvégén ráér.Kérdeztem,mikor. Azt mondta, ha választhat, akkor vasárnap, mert szombaton alszik, mivel péntek 6-22 dolgozik.De hétvégén alapból ráér. Csütörtök, pénteken nem írt egy sort se, pedig vártam. Pénteken én írtam rá egy szívecskés üzit,hogy gondolok rá, láttam online, de nem olvasta.Ma írtam neki, hogy nagyon elvan tűnve és áll-e még a vasárnap (első randi lett volna).És azt is odaírtam, hogy 2 hete görgetjük ezt a randit és ha közbejött neki esetleg valaki, akkor tiszteljen meg az őszinteségével és továbbállok. Erre ennyi volt a válasz: "Szia. Dolgozom." Semmi egyéb.... Mire gondoljak?

2019. júl. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesz rád magasról. Majd elővesz, ha nem lesz jobb.
2019. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Arra, hogy dolgozik. A vasárnap le van fixálva akkor?
2019. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mire gondolj, nekem ez kiábrándító lenne, és nem foglalkoznék vele, nekem ne kezdje már így senki, nincs ezekkel jó tapasztalatom, nem futok ilyen után, hülyét csinálva magamból, egyre jobban belekeveredve és alázva magam
2019. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs lefixálva.
2019. júl. 13. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat filléres tapló.Ha jót akarsz magadnak,akkor se találkozz vele,ha egy hét mùlva bejelentkezik.
2019. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne készülj randizni. Ha mégis előkerül holnap, akkor mondjuk kérjen elnézést, az a minimum.
2019. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy. Sztm nem fog elkerülni. Megyek az edzőterembe
2019. júl. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!