Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, befolyosálná-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, befolyosálná-e a további randikat, vagy párkapcsolatot ha megtudnátok hogy a barátnőtök megtartotta az előző exétől kapott jeggyűrűt?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Az exemmel 6,5 évet voltunk sajnos együtt, míg ott nem hagyott egy fiatalabb ribiért. Az utolsó fél évben jegyzett el. Abban a fél évben hordtam a gyűrűt, azóta a dobozában porosodik már egy éve. Azért nem adtam vissza mert tudtam csak pénzt csinálna belőle, és ezt nem akartam. Nincs már semmi jelentősége, nézegetni sem szoktam, csak egy emlék maradt. Nem szép emlék, nem rossz, csak egy emlék. Talán arra emlékeztet majd a jövőben hogy ne mondjak igent újra elhamarkodottan ha tudom hogy nagyon vacak és labilis a kapcsolat. Végre újra eltudtam kezdeni randizni, és ezért is merült fel bennem ez a kérdés.
2019. júl. 20. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eljegyzési gyűrűt nem dobunk ki. Akkor sem ha szakítás lett a vége.
2019. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De beadhattam volna a zaciba vagy vissza adhattam volna neki szakításkor. De nem tettem, inkább megtartottam. Akkor a jövendőbelim ha megtudja, nincs oka a kiakadásra?
2019. júl. 20. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk nincs, attól ő még kiakadhat. :D.

32/f

2019. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, de az érdekelne hogy nálatok befolyásolná-e a további randikat vagy a már meglévő párkapcsolatot. 😁
2019. júl. 20. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fog mindenki ugyanúgy reagálni. De én visszaadtam volna. Tök mindegy, hogy mit csinál vele. A jövőbeli döntéseim meg nem ezen múlnak úgyse.
2019. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Előszöris nem “jeggyűrű” (ami amúgy jegygyűrűként írandó), csak eljegyzési gyűrű; azért nem mindegy, hogy elvált vagy-e, vagy csak eljegyeztek anno - utóbbi gyakran előfordul mindenféle komolyabb szándék nélkül, a “pillanat hevében” is.

Másodszor nem zavarna, az a múltad része, eltetted, kész pont. Ha az lenne, amit írsz, h rendszeresen előveszed (már az új kapcsolatban), nosztalgiázol fölötte, álmodozol, h mi lett volna, ha - na, az zavarna.

2019. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mikeXxX ***** válasza:
Egy ember múltját törölni nem lehet mindenkinek vannak régi emlékei akár egy kép akár más dolgok ha valaki emiatt nem tisztel engem az mehet is a csába én sem kérem számon senkin sem . 40f
2019. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
10:39-es válaszoló: jegygyűrűt akartam írni csak lemaradt az y betű.
2019. júl. 20. 11:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mindenkinek van múltja, emlékei. Ha összejössz valakivel, szerintem pont ezt mondd el neki (persze ne a legelején), ahogy leírtad, miért tartottad meg. Normális férfiaknál motiváló is lehet, hogy tegyen meg mindent egy jó és stabil kapcsolatért és esetleg a következő eljegyzés legyen az utolsó is.
2019. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy egy köves gyűrű. Nincs arra ráírva, hogy lánykérő gyűrű. Én pl. megkaptam a nagynéném lánykérő gyűrűjét (nekem ajándékozta). Hordom is, nincs ebben semmi, fehérarany, gyémánttal, elmegy a többi gyűrűm között.
2019. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!