Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek annyi jelzés is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek annyi jelzés is elég, ha a lány, rátokmosolyog, jelezve, hogy odamenjhozzá?

Figyelt kérdés

Csakmert, akkor nyertügyemvan, mert az utcánis eltudom magam röhögni, mégha egyedülis sétálok, ok nélkül!:D JóJameg a hajamatis szoktam csavarni, ha látok egy helyes fiút! Nemtudom mennyire hangzott kérdésnek, de ha nemérted, összpontosíts oda fel, a kérdésre!:D

14/L


2010. júl. 11. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen inkább helyes kis tankönyvekre tekergesd a hajad kicsikém.
2010. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtan órán különösen.
2010. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én attolmég h vki kacsint rám mosolyog puszit küld nem mek oda csak szemezgetek vele v én hivom oda:D ha mutatja h menjek oda akk megyek oda:D
2010. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn jót röhögtem XD ment a zöld kéz :D

Amúgy kizártnak tartom a mai világban, hogy ennyi elég legyen. A mai világban az átlag pasi szerintem túl bátortalan ahhoz, hogy csak ennyi jelzés után odamenjen egy lányhoz. Illetve ellustultak a sok emancipunci miatt, akik kezdeményeznek helyettük.

2010. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mennyire igaz.. én már egy éve várom h odajöjjön.. bámulni rendesen tud meg a haverjaival követni... odajönni nem.. ez van.. a nőknek kell átvenni az irányítást sok dologba mi anno a férfiak dolga volt.. ilyen a mai világ..

14/L

2010. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Funktasztikus ***** válasza:

tanulj meg fogalmazni:D utána beszélhetünk...


14F

2010. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha már 2x 3x odanézek és mosolyog akkor odamegyek
2010. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

első, második- jót nevettem rajtatok fel lettetek pontozva x'DDD

am lehet igazuk van, hogy talán sulival foglalkozz, de hogy válaszoljak is nem, nem elég nekik:D ha véletlenül szóba elegyedtek valamilyen totális véletlen folytán, akkor beszéltek, na utána ha mondjuk másnap észre vesz az utcán akkor sem biztos, hogy oda megy. csak akkor mennek oda fiúk lányokhoz, ha 1 baráti társaságban vannak vagy a fiú nagyon közvetlen és/vagy nyomulós. amúgy nem, a fiúk lusták. vagyis a nagy átlag, persze lehetnek kivételek.

de tényl nézz majd a tankönyvek után is;D szerencsét, puszi te kis butus:D

L/16

2010. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jajj, jótanulóvagyok, és én nyáron nem bújom a tankönyveket, deha teneked azkell, akkor bújjad! Nem pontozok le senkit, általában csak arra úgymond szavazok, aki ép értelmes választ tud adni!

Igen, néha értelmetlen vagyok, meg egybe írok szavakat, csak nem nyomom mindig a szóközt és sokat beszélek, deha nekem így jó, akkor nem értem mér kell beleszólni! Nyugodtan elítélhetsz, mert ugyse ismersz, de én feltettem egy kérdést, és arra elég kevesen válaszoltak!

2010. júl. 11. 15:40
 10/13 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek, nekik köszi!(:
2010. júl. 11. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!