Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon akkor is ilyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akkor is ilyen jó véleménye lenne rólam, ha elfogadom a segítségèt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel suliban nap mint nap találkozunk, egyszer kiomtottem neki a lelkem , elmondtam hogy nagyon rossz helyzetben vagyok anyagilag és egeszsegileg is. Ő rögtön segíteni akart nekem,beajanlott egy orvos barátjához,de nem fogadtam el, aztán egY kedvező albérletet is ajánlott nekem egy rokona révén,de azt se fogadtam el. Elég nagy kapcsolatrendszere van. Sokan jopofiznak neki érdekből. A múltkor megemlítette h mennyire kedvel és örül neki h velem lazán lehet dumálni, nem érdekből keresem a társasház. Jókat rohogcselunk am.
2019. júl. 22. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg tetszel neki.
2019. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

* nem érdekből keresem a társaságát


Bocsánat

2019. júl. 22. 10:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mondjuk sose jopofiztam néki, csak olyan természetes én eldumaltunk,sose kértem tőle semmi segitseget, magától ajánlotta fel
2019. júl. 22. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, kérdező, ha nekem valaki panaszkodik, ösztönösen azt gondolom, hogy azért teszi, mert segítséget kér. Ha nem akarná, hogy segítsen valaki, akkor nem panaszkodna.
2019. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak jól esik néha elmondani. Egyébként rendes srác, csak mindig segíteni akar még aggódik értem
2019. júl. 22. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de akkor jobb lenne a véleménye, ha mégse fogadod el.
2019. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam h tetszem neki és azért akar segíteni, meg én tényleg sose azzal keresem hogy valamit kerjek tole, nem jopofizok,mint mások,hanem őszinte vagyok vele,
2019. júl. 22. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!