Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudtátok/mikor tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok/mikor tudtátok, hogy a szakítás a legjobb döntés bármennyire is fáj?

Figyelt kérdés

Mi volt az az ok ami miatt kiléptetek egy hosszú tavú kapcsolatból?

Mennyi idő után tudtátok ezt meglépni, mennyi idősek voltatok, házasok voltatok e, és van e közös gyerek/gyerekek?


2019. júl. 27. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meguntam, hogy hagyja ellaposodni az egészet, totál természetesnek veszi, hogy vagyok neki. Akkor a végén már a levegővétele is idegesített. Ott betelt a pohár. Nem voltunk házasok, nem volt gyerek sem.
2019. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7 évet húzzunk le az első szerelmem volt. 13 évesen jöttünk össze. Ő már nem szeretett, kíváncsi volt arra amire egy kamasz normál esetben kíváncsi. Nem tudtam vissza hozni azt az őszinte szerelmet kettőnk közé ami volt. Ebből jött a meg csalás, az, hogy meg se bánta, mert neki már egy kalitka voltam. El kellett engednem, nem volt értelme. Piszkosul megszenvedtem. Utólag kiderült, hogy ő is. Később kellett volna találkozni talán nem így alakul. De már nem haragszunk egymásra.
2019. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Házasok voltunk, gyerek is van. Megcsalt a feleségem ez volt az oka amiért úgy gondoltam hogy jobb lesz elválni. Majdnem 1 évig még együtt maradtunk az eset után, úgymond a gyerekek miatt. Közben rájöttem hogy nem akarom így leélni az életem, hogy boldogtalan vagyok. Illetve rájöttem hogy az sem jó ha a gyerekek azt a példát látják hogy az a normális ha a két szülő nem szereti egymást. (mert megjátszani nem lehet...)

Igaz nem alakult még azóta semmi, senkivel, de akkor is jó döntés volt a válás. Számomra teljességgel elfogadhatatlan a megcsalás egy kapcsolatban, mindkét oldalról. Lehet túlgondolom, lehet tündérmesébe illőnek képzelem, lehet sosem fog már eljönni a szerelem, de ma is kilépnék ugyanúgy mint akkor.

2019. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évet zártam le a válással, van egy lányom. Már amikor teherbe estem, tudtam, hogy nagy a baj, de még mindig hittem abban, hogy meg lehet javítani, hiszen leginkább ő akarta a gyereket. Ehhez képest, amikor megszületett, nem is foglalkozott vele, engem pedig még jobban elhanyagolt. A lányom másfél éves volt, amikor kiment külföldre dolgozni és alig járt haza. Eleinte szenvedtem a helyzettől, de aztán rájöttem valamire: ha elválunk ha nem: ennél többször úgysem fogja látni őt a gyerek. És én csak miatta tartottam magam. Így elváltunk, amikor a lányom 4 éves volt. Most 9. Azóta sincs senkim, de remélem, egyszer még találok szerelmet az életembe. Jól döntöttem, hiszen a boldogtalanságot nincs értelme húzni.
2019. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolat végén: azt éreztem, hogy ennél egyedül is sokkal jobb. Se gyerek, se más nem volt.

Második: házasság, két gyerek. Megcsalt, lebukott. Tudtam, hogy sose fogok megbocsájtani, felesleges erőltetni. Beadtam a válást.

2019. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első kapcsolat: megcsalt. Nem volt merre tovább.

Máaodik: itt nagyon szerelmes voltam, így amikor megcsalt az exével, majd rimánkodott, hogy fogadjam vissza, akkor megtetgem. Hiba volt nyilván. 3 évem pazaroltam rá. De nehéz volt elengedni, mert nagyon ragaszkodtam hozzá. De végre sikerült, amikor tudatosítottam, hogy itt állunk 30/34 évesen és összeköltözés sehol se lesz, amíg nem vesz lakást sajátot - amit, mint később kiderült, 8 éve vesz - és szerinte az normális, hogy találkozzunk heti 2x. Végre betelt a pohár. Csak ígérget, lusta, hazudozik. Munkahelyére is folyamatosan panaszkodott, amióta ismerem, de váltani túl kényelmes, meg mert ott van 10 percre, meg a home office. Ergo otthon játszhat a gépen.

Végre tudatosítottam, hogy egy normális, szorgalmas, becsületes embert akarok, aki megbecsül.

2019. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!