Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a legjobb barátom akar lenni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szeretném valahogyan kiírni ezt magamból, mert senki nincs mellettem, akinek elmondanám. Totálisan egyedül vagyok.


Szóval, 2 éve együtt voltunk, de azóta már egyszer szakított velem, de nem tudott elengedni teljesen. Akkor is ugyan ezt mondta, hogy mi leszünk egymás legjobb barátai. Be is vallotta, hogy ő mindig szeret engem, de szakított, mert nem vagyok valódi vegán. Nagyon spirituális alak, ezért szigorú az étkezési szokással. Ahogyan a családja is, nem fogadnák el, ha megérinteném a 'páromat' a közelükben. Interneten ismerjük egymást és úgy van a tervben, hogy jövőre találkozunk. De már csak, mint legjobb barátok.


Nagyon magam alatt vagyok, az elképzelt boldog jövőm már nem tudom hol van vagy hol lesz.

Azt is mondta, hogy neki nem kell barátnő, feleség többé. Pedig én voltam neki az első, aki feleségül is akart venni, akit szeret.

Nem értem a gondolkozását.


Lehet, nem tudtok követni, esetleg bolondnak néztek, de muszáj volt ezt leírnom.



2019. jan. 20. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Tehat had rakjam ossze:

2 eve irtok

jovore talalkoztok, azaz 3 ev mulva :D

es felesegul akart venni :D

2019. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

"mert nem vagyok valódi vegán. Nagyon spirituális alak, ezért szigorú az étkezési szokással"


Én eddig olvastam el. Én biztos, hogy megszakítanám vele mindenféle kapcsolatom. Nincs szükségem idiótákra.

2019. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 peca1000 ***** válasza:
82%

Keress egy normális pasit.


Az ilyen hülyéket szigorúan mellőzni kell.

2019. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész alávalóan vicces , ilyen nincs.
2019. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudlak követni

Jártam vegán pasassal, nem akarta, hogy én is az legyek. Szerintem tisztelni kell egymás szokásait.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, nem tudsz csak barát lenni vele.

2019. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Hé, ez nagyon durva! Nem is találkoztatok még és feleségül vett volna? Hát ez a pali egyáltalán nem spirituális személy, hanem egy álomvilágban élő elmebeteg és ha te ebben asszisztáltál neki évekig akkor te sem vagy különb! Defektesek vagytok mind a ketten.
2019. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Jól értem, hogy még nem is találkoztak soha?

van ennyire hülye csaj a Földön?:)

2019. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
#7! Pontosan.
2019. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én miért nam találok egy jó testű, de ennyire hülye nőt?:)
2019. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
42%
Troll kérdésnek is szar.
2019. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!