Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy vége, de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy vége, de hogy fogadja el?

Figyelt kérdés

Hülyének fogtok nézni, de felnőtt létemre azt vallom szerelemben mindent. Amit éreztem az az volt.

2013ban szakítottunk 2 boldog év után. Életem legszebb évei. Azóta kB 3x kerestem meg, mindegyik alkalom vagy miattam vagy miatta dugaba dőlt.

Nem voltunk olyan őszinték már, hazudtunk egymásnak így az ujrakezdes eleve halálra volt ítélve.

Az idei évem úgy indult hogy azt hittem mi újra egy pár leszünk. Beszéltünk... Sokat találkozót szerveztünk...

Ja amúgy messze lakunk egymástól. 200km. Úgy döntöttem ennyivel tartozok magamnak, fogtam magam ma delbe utrakeltem ide jottem.

Kár volt. Irtam smst, hívtam, telefonon megkaptam az elutasítást. Éreztem a hangján hogy ez a vége.

Most itt fekszem a szobaba...varom hogy holnap reggel hazaindulhassak. Sírok... Évek óta nem sírtam.


2019. júl. 27. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? N /f? Ha 7év alatt 3x beszéltetek, miből gondoltad, hogy van esélyed?
2019. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így is sok időt csesztél el rá. Ne fűzd tovább a szálakat és ne reménykedj.
2019. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
28f
2019. júl. 27. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bármennyire is nehéz most neked, ez a visszautasítás segíteni fog abban, hogy végleg lezárd magadban a dolgokat. A leírásod alapján eddig bőven történtek olyan dolgok, amelyek reménykedésre adtak okot, de most feketén-fehéren kaptál egy végszót.


Egy ideig még biztosan nagyon rossz lesz, de szerintem ez a löket kellett ahhoz, hogy végleg elfelejtsd, és meggyógyulj ebből az egészből. Ha ezen túljutsz, akkor szerintem már nem is fogod ezt az embert akarni többé.


Tapasztalatból beszélek: nekem is volt olyan illető az életemben, aki ugyan nem szeretett (most már tudom), de nem is mondta meg kerek-perec. Ezért az iránta érzett viszonzatlan szerelem nagyobb sebeket ejtett rajtam, mint amikor egy másik emberrel szakításra került a sor.

2019. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 nagyon jól megfogalmazta :)
2019. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem csak 2 hete volt a szakítás, de úgy érzem úgy fogok járni, mint Te. Csak reménykedem, de az agyam tudja, hogy ő nem akarja és kész. Én viszont nem értem az egészet és egyszerűen nem tudom elengedni.

Úgy érzem tennem kéne valamit mert így csak még fogok kattanni. De nincs erőm semmihez, csak ő akarnám és a szakítás reggelén kapott ölelést.

Nem értek semmit.

De tudom és Te is tudod szerintem, el kell engednünk őket.

Kívánom, hogy mielőbb meg tudd tenni Te is és mindenki aki még így van,... én is...

2019. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő beleunt ennyi kihültek az érzései. Voltam hasonló szituban de nem mennék bele. Mi sem voltunk már egymáshoz öszi ték taktikaztunk szakítottunk ujrakezdtük folyamatosan próbálkoztunk és mi lett belőle?Semmi.
2019. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!