Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítas után vagyok több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítas után vagyok több hónappal, de még mindig minden egyes nap eszembe jut vagy 30X. Mikor lesz ennek vége? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Úgy érzem megfulladok. Elhagyott az exem még tavaly év végén, de mintha egy hónap telt volna csak el. Elhagyott egyetlen éjjel alatt, pikk-pakk eltűnt az életemből. Pedig beláttam az okokat amik a szakításhoz vezettek, meg hogy mégsem illettünk össze, már látom. Mégis... Nehéz ismerkednem így, hogy minden nap eszembe jut. Minden. Egyes. Nap. Minden felidéz egy emléket vele kapcsolatban, és így rohadt nehéz... Hisz 3 évet voltunk együtt. Belemezdtünk a 4. évbe már, mikor vége lett.

Neki azóta lett valakije, áprilisban. Kikövettem exem, mikor láttam, hogy lett valakije. Folyton szeretnék tudni róluk, vajon vele hogy vannak azok a dolgok, amik velem nem működtek. De ezek csak merengések, nem követem a közösségi médiában exemet, sem nem beszélünk. De nem haragban valtunk el.


2019. júl. 26. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

3 éves kapcsolatot nem biztos, hogy pár hónap alatt feldolgozik mindenki. Főleg ha téged hagytak el.


Az a legfőbb baj, hogy nincs önértékelésed és önbizalmad.

2019. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt hasonló, viszont nekem akkor múlt el, amikor képbe jött valaki, aki nagyon megfogott.. Nem jött össze , de még ő sem tudja, hogy nekem az mekkora segítség volt, hogy megmutatta, hogy igenis van más rajta kívül.. :) Elég volt ahhoz, hogy eltűnjenek ezek, amik nálam is jelen voltak..
2019. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!