Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem fogadja el a pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el a pasim, hogy vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rohadt önzőn viselkedett és elnyomva éreztem magam mellette. Gyakorlatilag megfojtott a szerelmével, szinte az egész napot velem akarta tölteni. Nem érdekelte se a munkám, se a tanulás, se semmi. Besokalltam és véget akartam vetni ennek az egésznek. De nem engedi. Egész nap keres. Mindennel próbálkozik. Először finoman jött azzal, hogy mennyire szeret és hogy megváltozik értem. De mondtam, hogy ezt már sokszor megígérte, stb. Utána engem akart hibásnak beállítani. Ez sem sikerült neki. Most már ott tartunk, hogy öngyilkossággal fenyegtőzik. Mit csináljak?

2015. máj. 10. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ne állj vele szóba
2015. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
59%
Még te is úgy írsz róla,hogy a "pasim",szóval...
2015. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Javala ***** válasza:
Semmit, Hagyd
2015. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, mert nem tudom az ex pasimmá tenni.
2015. máj. 10. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mert te nem hagyod abba. Miattad nem száll le rólad.
2015. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy miattam? Én korrekt voltam vele. Személyesen leültem vele és megmondtam neki, hogy mi a problémám és, hogy véget akarok vetni ennek az egésznek. ELköszöntem tőle és nem kerestem. Nem hívtam, nem írtam neki, semmi. Ő viszont egész nap keres...
2015. máj. 10. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, beteg aki ezzel fenyegetőzik. Tiltsd le mindenhonnan, nem kell vele foglalkozni.
2015. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te sosem szeretted ha neked ilyen könnyű a tovább lépés!
2015. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, a fiú sem szerette a lányt igazából, ha képes öngyilkossággal fenyegetőzni. Aki ilyen beteg, abból hamar ki lehet szeretni.
2015. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot, és ne foglalkozz vele. Ilyen egyszerű...
2015. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!