Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés
10 honapig voltunk egyutt, en szakitottam mert mar nem ereztem azt amit az elejen es o is bevallotta kesobb hogy elmult a szerelem.(nem valami jol valtunk el). Erre megtudom egy lanytol hogy exem osszejott az egyik ismerosommel akit en ugy mond havernak gondoltam mert meg neki is elmondtam hogy dobtam . Hirtelen ideges lettem es becsapva ereztem magam igy sajnos mar megbantam es rairtam mind2 re higy ez igaz e es hogy nem erzik e ezt gaznak a srac csak annyit irt hogy lassan 2 honapja(szoval akkor ahogy dobtam ra 1 hetre?) lany meg hogy tovabb lepett o is es ne irjak neki koszi es kesobb irta nem csalt meg senkivel soha vegig hu volt elmult a szerelem . A sracot meg mielott gondolnatok sose beszeltek csak miutan vege lett. De az is lehet hogy a lany csak igy akar visszavagni ? Nekem meg megvannak az erzeseim sajnos tetszik mas lany nyilvan de mitevo legyek?

2019. júl. 28. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:
En 19f o l 17
2019. júl. 28. 14:10
 2/5 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkba voltak nyilvan vitak de osszesegeben jo volt
2019. júl. 28. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább!
2019. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

TE szakítottál, akkor mit akarsz?

Hogy élete végéig téged gyászoljon?

Most is van neked más, aki tetszik, de szeretnél még a kirúgott csajod életébe belepiszkolni?

Hagyd békén, éld az életed, azzal jön össze akivel akar!

2019. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De egy nyomorult az ilyen srác, hogy nem bírja túltenni magát azon, hogy nem ő az univerzum közepe. 🙄
2019. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!