Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen dolog ez mégis? Vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez mégis? Véleményeket szeretnek kerni!

Figyelt kérdés
Megcsaltam a parom, ez igaz bűn...aztán megtudtam,hogy már két éve szakítani akart velem,mert tudta nem én vagyok az igazi. De mégsem tette. Majd mikor kiderült a megcsalas,ilyet szól:meg szívességet is tett neki...az aki elmondta. Gondolom így legalább volt oka végre,hogy szakítson.
2019. júl. 31. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tulajdonképp lett oka...
2019. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1-1 az állás, csendben váljatok le egymásról.
2019. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő a bolond, hogy nem szakított előbb. Szegény pára.
2019. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy is ott volt neki az az ok hogy nem vagy az igazi. De a megcsalásoddal megkönyítetted a lelkét, mert így nyugott szívvel szakíthatott. Mert igy te nem fogod annyira rosszúl érezni magad. Meg ő sem amiért ezt érezte. Viszont szerintem a megcsalásod sem jó dolog. Ő 2 éven keresztűl gondolkodott azon hogy nem te vagy az igazi, és ezek szerint ő nem csalt meg. Még így se...
2019. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a gond? Hogy miért nem két éve szakított? Mert hogy most szakított, az teljesen rendben van.
2019. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azért ne te legyél még felháborodva. Valamiért 2 éve (!!!) megingott a dolog nála, aztán végül is rendberakta magában.

Te nem raktad rendbe magadban, inkább megcsaltad. Ne kezdd, hogy ő a szemét, mert nem ő az.

2019. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen az, hogy miért nem két éve. Igaz, hogy ő nem csalt meg holott érezte,hogy nem én vagyok az igazi. De az sem szép, hogy ő cssak tartott idaig...közben tudta. Valahol ez egy rejtett atvagas, hitegetes. Én ebből semmit nem vettem észre. Mindig azt hittem én vagyok elete szerelme. Az,hogy én fajultam idaig, higy megcsaltam, nyilván lehet nem kaptam meg a rajongast...vagy nem is tudom mi hiányzott. Talán éreztem tudat alatt, hogy ezt gondolja rólam. Bar ez nem jogosít fel, hogy megcsaljam az igaz. Csak akkor nem ertem, miért állított engem bunbaknak...
2019. júl. 31. 12:44
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező még egyszer leírom, hogy ne mentegesd magad, mert nyakig vagy te is ebben a kollektív bűnösségben. Okkal döntött melletted, okkal maradt mégis. Lehet az érzései megváltoztak időközben, ezt nem tudni. Nem lehet ugyanúgy szeretni, vannak megingós időszakok.

Szerintem ne hasonlítgass 2 évvel ezelőtti dolgot a mához, nem rakható egy lapra.

2019. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Persze az nem kérdés hogy durvan bűnös vagyok. Csak engem az nyomaszt, hogy azt hittem úgy gondolja én vagyok az igazi. Mert ezt éreztem. Meg azt sem ertem miért nem szakitott. Másnak mondott olyanokat, mert nem volt alkalom, mindig jött valami szülinap névnap karácsony. Lehet gyava volt hozza. Vagy mit gondoltok erről?
2019. júl. 31. 13:15
 10/19 anonim ***** válasza:
5%

Kár ezen agyalni, ha ő csalt volna téged is te lennél a hibás.

33/f

2019. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!