Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordult már veletek olyasmi, hogy egy férfi első látásra nem vonzott titeket, de valami megmagyarázhatatlan dolog miatt mégis kívántátok?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy egy szót sem beszéltetek vele.


Kort is!


2019. júl. 18. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Igen, 14 évesen bele voltam esve egy énekesbe.


Felnőttként benőtt a fejem lágya is, és nem kreáltam az életemből brazil szappanoperát. Egészséges és értelmes felnőtt kapcsolatot alakítottam ki, aminek nem része az ilyen drámázás.


N34

2019. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Persze, nagyon megkívántalak a kérdésedet olvasva.
2019. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Köszi Nándi, de kihagylak. 😁 Amúgy kedves volt a komment, jót mosolyogtam. 🙂
2019. júl. 18. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura, de velem igen. Pedig én pont nem vagyok az a típus, aki csak úgy minden további nélkül megkíván bárkit is. Ráadásul hosszú haja volt, szakálla, amiket én akkoriban még mint "kizáró tényezőt" emlegettem. :))
2019. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: meg tudod magyarázni, hogy mitől kívántad?
2019. júl. 18. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, ezért is gondolom megmagyarázhatatlannak. Talán valami kisugárzás lehetett, nem tudom, de az biztos, hogy bejött a dolog, 5. évünket tapossuk együtt, és éppen az első saját közös otthonunkon dolgozunk. :))
2019. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egy szót nem beszéltem vele nem. Esetleg ha mással hallottam volna beszélgetni. Engem nagyon vonz más emberek intelligenciaja, magabiztossága, a szavai választékossága. Ezeket nem látod kívülről.
2019. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!